Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tartom a férfiakat jobb...

Miért tartom a férfiakat jobb embernek a nőknél?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni, hogy ez tényleg az én tapasztalatom-e az életben vagy valami gyerekkori trauma miatt bennem maradt hamis igazság.

Úgy látom, a férfiak között sokkal könnyebb őszinte, jólelkű embereket találni. Ne értsetek félre, a nőket is szeretem, kedvelem, vannak barátnőim, de bennük mégis jóval többször érzek egyfajta távolságtartást, ravaszságot.

Kíváncsi vagyok a ti tapasztalataitokra, szerintetek teljesen hülyeséget érzek?

20/l



#férfi #nő #becsüles
2020. jan. 19. 21:27
1 2 3
 1/21 george1113 ***** válasza:
36%

Azér tartod, mert így is van. Szerintem is őszintébbek, és egy fokkal jobb lelkük.

De mind a 2 nemben vannak rosszak, férfiban van mocsok, de nőkben is. Egy fokkal a nők 'kegyetlebbek'

Egy példa, munka helyen a női közösség nem fér meg egymást mellet, megy a plegyka, a veszekedés, és a civakodás, kitolás egymással, elöfordul verekedés. A firfak meg elvannak. Habár ott is előfordulhat, de az nagyon ritka. És ha van is, 1-2 nap és elfelejtik.

2020. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 george1113 ***** válasza:
13%
És ha van is a férfiak között, viszáj, általában a nőkből pattan ki.
2020. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Wow klassz hogy nem vagyok egyedül ezzel a gondolattal.

Érdekes egyébként, hogy pont én vagyok az a tipikus feminista, aki egyenlőként akarja kezelni az embereket nemtől függetlenül, mégis így érzek

2020. jan. 19. 21:51
 4/21 george1113 ***** válasza:
13%
Az az izgazság, hogy nem egy vallotta ezt már be. De ilyen a természetük. Persze vannak kivételek
2020. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 george1113 ***** válasza:
11%
Ja,és egy a férfiak jobban rávvannak szorulva haverokra, barátokra mint a nők, mert férfiaktak nehezebb párt találniuk. A nőknek annyira ez nem lényeg, mert bár mikor lehet fiújuk ha akarnak , és nem számit nekik úgy a 'barátság'.
2020. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Egy kutyák. Mindegy hogy férfi vagy nő. Emberekben soha ne bízz.
2020. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
Mert ők racionálisan gondolkodnak, míg a nők lelkizősek, vagy épp hárpia viselkedésük van.
2020. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
34%
A férfiakra nagyon ránehezedik a társadalmi nyomás, az elvárás, a teljesítés, a megfelelés. Meg kell küzdeniük az életben maradásért. A haverok pedig egymást segítik, mert kölcsönösen megkönnyítik egymás életét, win-win szituáció. A nők pedig csak találnak maguknak egy vagy több pasit, mutatják, hogy vágás van a lábuk között, oda be lehet menni a teljes vagyonodért cserébe, és meg is kapják. 0 odaadással vagy energiabefektetéssel elérnek mindent, nincsenek rászorulva más emberekre, mert ők ha akarják vagy nem, úgy is megkapnak mindent, így viselkedhetnek mérgezően. A lányok egy csettintésre találnak pasit maguknak, míg a pasiknak ez több év küzdelembe is kerülhet, hogy lányt találjanak maguk mellé. Ennyi.
2020. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 george1113 ***** válasza:
18%

6.



Egy kutyák. Mindegy hogy férfi vagy nő. Emberekben soha ne bízz.


Ebben igazad van. De épp a nők a gyengébbik nem. Nem kéne egy szinten lenniük a férfiakkal. Nem azt mondom hogy a férfiaknak szabad, csak hogy pont ők a lelkizősebb nem. És mégis van mikor kenterbe verik a férfiakat a mocskosságban.

2020. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%
A férfiaknak sokkal több mindenért meg kell dolgozni az életben. A nők az egész életet aranytálcán kapják ezért nem tudják minek mi az értéke.
2020. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!