Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért öregezik meg (nagy)...

Miért öregezik meg (nagy) papázzák le a középkorú 50 éves férfiakat, hisz az idő borzalmasan gyorsan múlik? 35 F. Meg már senki sem nézi nehogy az 50 es korosztályt, de a 40 est sem férfinek, hanem röhögnek rajtuk a huszonévesek? Hol az alázat?

Figyelt kérdés
Látom, pl Czibók Laci , aki 51 éves és középkorú, hogy oltják, hogy te öreg tetű, neked a B oldal forog, neked már úgysem áll fel, neked a sírra kell gondolnod. Ha azt vesszük, hogy 30-32 évesen házasodunk mostanság a legtöbben, akkor születik a gyerek is, és ha két generációt veszünk, akkor 60 felett van unoka legtöbbször (régen 50 esként, mára megfordult). És borzalmasan gyorsan megy az idő, szempillantás alatt eltelt egy év, és aki ma 25 éves, annak lassan eltelnek ezen időszakai, nagyon gyors minden, ahogy a világ is. Miért nincs alázat az emberekben?
2019. dec. 25. 22:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%

Mivel ezt a kérdést nem az emberek kategba írtad, hanem a párkeresésbe, így ugye arra vonatkozik.

Nos. ? Miért vagy azon meglepődve, hogy huszonéves csajok nem apjuk korabeli tatára vágynak?

Egyébként mi az, hogy alázatot kéne mutatni, mikor saját magából csinál bohócot az idősödő pasi, mikor a lánya barátnőire hajt.

2019. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak azon kattog valaki, hogy jujj mikor lesz csajom meg gyerekem meg unokám akkor ja, biztos gyorsan telik az idő. Aki nem tud a jelenben élni és élvezni az életet az mit vár? Hogy körberajongják az elpazarolt életéért ami nem is volt igazán élet csak tervezés meg aggódás?
2019. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, akik most szemtelenül lenézik az idősebbeket, ők is megöregednek hamar. Ez mindig így volt.


Viszont ha a saját korosztályodban keresgélnél, akkor nem zavarna, hogy mit vagánykodnak a huszonévesek.

2019. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Szó sincs arról, hogy az 50 esek a huszonévesek között keresgéljenek (optimális esetben), nem azért írtam. Hanem azért, hogy miért nézik le őket, amikor 10-20 év szempillantás alatt eltelik?
2019. dec. 25. 22:45
 5/34 anonim ***** válasza:
86%
Mert buták. Nem érzékelik még az idő rohanását. Azt gondolják ők örökké fiatalok maradnak. Majd rájönnek. Ugyanezt fogják visszakapni. Vagy rosszabbat, ha azt vesszük milyen generáció növekszik most.
2019. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
mondom, én még csak 35 vagyok, de már csak jó napot kívánokat kapok mindenkitől meg tiszteletet a saját és idősebb korosztálytól (huszonévesek javában ez nincs meg), és nemrég voltam egyetemista 24 éves. Mintha tegnap lett volna. Borzasztóan gyorsan megy az az idő dolog. Észre sem veszik majd, 30 évesek, és már öregszenek is.-
2019. dec. 25. 22:50
 7/34 anonim ***** válasza:
92%

Azért elég hosszú szempillantás az. :D

A tisztelet meg tudod, függ az ember cselekedeteitől is. Nem mindig volt így, de én azt mondom, nem baj az, ha valaki nem esik hanyatt pusztán attól, hogy 30-on túl vagy.

Ami meg a társkeresést illeti: mindig lesz olyan, akinek valaki nem tetszik. Ettől függetlenül én 24 éves voltam, amikor a 16 éves barátnőm dobott, mert túl fiatal és éretlen vagyok. Két hétre rá egy negyvenes pasassal járt, és azóta is együtt vannak.

2019. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Minden 5. nő apakomplexusos (volt pár ezer nőre vonatkozó amerikai felmérés). Szóval van ilyen is. Sajnálom utolsó. És az sajnos szempillanás alatt elmegy, te is tudod mélyen belül.
2019. dec. 25. 22:55
 9/34 Andi80018 ***** válasza:
84%

Szerintem Czibóknál nem a korra értik, hogy nem áll fel neki, hanem a sok szintetikára:-D


Amúgy nem kell ezzel foglalkozni, gondolj arra, hogy neked ennyi idősen még nem gond, ha nincs tartós párkapcsolatod, de egy nőnél elég nagy gond, pláne, ha gyereket akar.

Nem tudom, hol érzékeled ezeket, de valószínű amíg valaki fiatal, nem gondol abba bele, hogy egyszer idősebb lesz. Ezért könnyebben kritizál. Majd ha ő is negyven lesz, nem fog. Egyébként ha valaki folyamatosan sportol, karban tartja magát, akkor nem hinném, hogy érnék negatív "kommentek", ha pedig igen, azokkal nem kell foglalkozni, mert idióták. Egyszerűen ezt egészet figyelmen kívül kell hagyni.

2019. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
95%
35 vagy, reméljük akkor ez az alsó határa annak amilyen partnert szeretnél. Semmi gond nincs a 35 éveddel ha nem a 20 as lányokat szeretnél magad mellé.
2019. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!