Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nutridrink tapszert barki...

Nutridrink tapszert barki ihatja hizas celjabol?

Figyelt kérdés

Sziasztok hizni szeretnek eleg vekony vagyok es zavar a nutridrinket ajanlotta baratnom h neki a doki irta ki es segitett.

Kinek mi a velemenye ez tenyleg segithet?

Azt barki elkezdheti inni aki hizni akar vagy lehet tole bajom ha nem orvos javasolja?

Kell hozza valami kivizsgalas vagy barmi ami alltal ala lehet tamasztani h ihatom e vagy sem? Koszonom a valaszokat.


2020. jan. 20. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, hogy bárkinek felírják-e, de nekem a beteg anyukámnak, és a beteg nagyszüleimnek írták régen fel.


Ha hízni akarsz, akkor fogj hozzá sportolni, szedj fel izmot. Nézz utána a tömegnövelő edzésnek.

2020. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább az egészséges, vegyes táplálkozást és a rendszeres, erősítő edzéseket is tartalmazó testmozgást ajánlanám. Ha izmot akarsz építeni (mert gondolom, nem csak hájban szeretnél hízni), akkor edzés előtt egyél szénhidrátos ételeket, igyál gyümölcslevet.

Az ételek lehet dúsítani pl ha egy kis vajat vagy olívaolajat keversz hozzá, reszelt sajtot, reszelt főtt tojást keversz hozzá stb.

A nutridrink esetén fontos, hogy csak kis kortyonként szabad inni, 1-2 óra alatt igyál meg egy adagot. Ha egyben lehajtod, hasmenést okozhat.

2020. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én orvosként írtam már magamnak pont azért, amiért te szeretnéd. Igazából nem nagyon van káros hatása azt leszámítva, hogy el lehet tőle hízni, meg ha érzékeny a gyomrod és túl gyorsan iszod hatalmasat lehet tőle rókázni. Én inkább ezt ajánlom, mint a különböző tömegnövelős gyurma gyurka disznótápokat. Érdemes a háziorvosoddal felíratni, úgy fele annyiba kerül, mint vény nélkül.
2020. jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem nem árt senkinek. Én is ittam régen, doki írta ki szintén hízás céljából de amit akkoriban sikerült felszednem azt a pár kilót, nem voltam elégedett. Hiába mutatott a mérleg kicsit többet, nem néztem ki jobban mert nem volt rajtam izom. Aztn elkezdtem sportolni és most nézek ki legjobban egész életemben pedig a súlyom kilóra kevesebb mint a hízókúrás időben volt. Szóval igyad de mozogj is, mert hiába szedsz fel kilókat ha plöttyedt vagy.
2020. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!