Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Barátság céljából hol ismerked...

Barátság céljából hol ismerkedhetek új emberekkel?

Figyelt kérdés

Pl parkban vagy egy kávézóban van ilyenre lehetőség? :D

Kicsit tanácstalan vagyok.

20L



2016. szept. 8. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég sok lehetőség van. Kávézóba szerintem ritka, hogy valaki ismerkedés céljából ülne be. Nemrég viszont volt hasonló kérdés fent, és azt írták, kezdj valami sportba. Mondjuk csapatjáték.
2016. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Munkahely, iskola? Igazán én sem tudok jó helyet. Mi a hobbid? Esetleg próbálkozhatnál olyan jellegű facebook csoportokban.
2016. szept. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Manapság interneten egyszerűbb ismerkedni, mint személyesen. Bár, ezzel nem mindenki van így. Akár itt gyakorin is ismerkedhetsz. Én is megismertem már itt pár embert. Sőt! A volt barátnőmet is itt ismertem meg. A másik netes hely ahol ismerkedhetsz az a Facebook. Ezzel az a baj, hogy bárki kiadhatja magát bárkinek. De ha valakivel elkezdesz beszélgetni, mindig van miről és jó fejnek tartjátok egymást akár össze lehet hozni egy személyes találkozót is. De, hogy ne csak a netes ismerkedésről írjak.. Ismered a Pub helyeket? Olyanok mint a kocsmák csak sokkal szolidabbak. Ott a nagy többsége az embereknek kb veled egy korúak. Beülnek, iszogatnak, beszélgetnek. Például egy ilyen helyre elnézhetsz. Vagy valami szórakozóhelyre. Esetleg valami forgalmasabb helyre. Ezalatt gondolok a Deák Ferenc térre. Általába ott hétvégente van élet, főleg este. De ha gondolod rám is írhatsz, szívesen csevegek. Aztán kitudja.. Ha jól kijövünk, lehet bemutatlak a baráti társaságomnak :)

Ha bármi kérdésed van, tedd fel nyugodtan.

Remélem segítettem.

19/f

2016. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!