Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ő volt az igazi férfi?

Ő volt az igazi férfi?

Figyelt kérdés

Nyáron megismerkedtem vele, pár hónap után azonban elengedtük egymást. Értelmetlen lett volna folytatni a kapcsolatot, rajtunk nem múló, nehezítő körülmények (távolság, korkülönbség) játszottak nagyrészt közre a szakításban, amin most sem tudtam magam túltenni. Vártam hogy keressen, de nem tette meg. Senkivel nem éreztem ilyen hasonlóságot, világnézet, hozzáállás, lelkiség szempontjából.

Azóta próbálok ismerkedni, de senkinek nem tudok megnyilni, max szexre.

Ő lett volna az igazi? Nektek volt hasonló érzésetek?



2020. jan. 21. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az igazi lett volna, akkor nem dobjátok egymást mondvacsinált okok miatt.
2020. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavolsag nagyon sokmindent megszepit ugyh nem hinnem.
2020. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem ő volt az igazi. Ha igazi lett volna, akkor jobban küzdöttetek volna egymásért.

Pár hónap egyébként nagyon kevés egymás igazi megismeréséhez. Lehet, hogy ha folytatjátok, már rég kiábrándultál volna belőle.

Zárd le a múltat és ne hozzá hasonlíts másokat, hiszen ő sem volt olyan jó, ha ilyen hamar vége lett.

2020. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Nincs olyan, hogy "igazi". Az élet nem egy Disney mese.
2020. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Aki szexre meg tud nyílni, másra is meg tud
2020. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért hol lakik, Ausztráliában?
2020. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

#4

Amúgy igen... egyetértek, úgy hogy én egyébként hiszek abban, hogy létezik "Igazi", de nem úgy mint a mesében, az igazi nem olyasvalaki, akit masnival átkötve a kismadarak hoznak le a mennyből számomra.. :D Hanem egy ember, aki az együtt töltött évek során azzá válik.

Egy pár hónapos távkapcsika semmiképpen nem tartozik ide...

2020. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy volt az igazi. Én az ugyanilyen igazimmal, ugyanígy éreztem már egy hónap után, annyira egyformák vagyunk mindenben. Össze is költöztünk szinte egyből. Egy évvel a megismerkedésünk után már az esküvőnk volt. És ő is idősebb. Igaz, csak 7 évvel.

Valószínűleg csak te éreztél úgy, ahogy. Ő nem.

2020. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kellett neked otthagyni az előzőt. Meg kell javítani a kapcsolatokat, nem lerombolni.
2020. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!