Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezen túllépni?

Hogy lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Ha megtalálod a "Nagy őt"

Aki tényleg tökéletesen passzol hozzàd.Nem hittem hogy létezik olyan "lelki társ" amìg még nem ismertük egymást.Szerintem ő is pont ìgy gondolt rám.De hibáztunk és tönkre ment minden.Hogyan lehet elfogadni hogy egész fiatalon megtaláltuk egymást,és most vége?Vagy ha összetartozunk akkor úgyis összehoz még minket a sors?

22/L



2018. okt. 13. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg megbeszélni, nincs olyan amit ne lehetne helyrehozni. :)
2018. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ő az igazi, akkor még nincs vége.
2018. okt. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a dolognak még nincs vége.
2018. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Most valami csúnyát fogok mondani;

Nem ő volt a nagy Ő Természetes, hogy így érzed, amíg nincs kellő viszonyítási alapod. Evolúció bácsi egyik nagy átverése, hogy mindig az aktuális kapcsolatunkat érezzük a legszebbnek, a legszentebbnek, a legnagyobbnak, legidőtállóbbnak, stb. Aztán amikor elmúlik, rájövünk, hogy felejthető momentuma volt csupán az életünknek.

2018. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam pár kapcsolatban előtte is.Volt hosszabb is,mint amit vele töltöttem.De ilyen lelki összhangot sosem éreztem azelőtt senkivel.
2018. okt. 14. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne ringasd magad tév hitbe se azért.


S mi volt az ok a szakításra?


kíváncsi volnék milyen eddigi tapasztalatod van kapcsolat terén?


Mi volt a leghosszabb kapcsolat?


Az esetek nagy részében, ha valakivel vége annak oka van.

Nem érdemes vissza vonzani azt ami kuka.


Nemrég le kellett mondanom a számomra 10/10-es személyről, mivel olyan múltbéli rossz tapasztalatai vannak, amik miatt a szívét blokkolja az agya. Mondtam is neki: Menjen rá egy önismeretre + heverje ki rendesen az érzéseket, ne leszarja s melóba meneküljön. Nézzen szembe önmagával, mert így halott.

(ő az egyetlen akit vissza engednék, decsak mert tudom mi a gondja s ebben nem tudok segíteni neki.)


Az esetek 98%-ában hagyni kell, hogy az ex ex is maradjon - azért van vége, mert nem működött.


Nem vagyok ezo-majom, de a csillagjegyek átlagos leírásai alapján 80%-ban fix tény, ahogy az is kb ki kihez passzol.


Csak a szakítás miatt kapaszkodni akar a kis lelked utána "sors" címen... naaagyon kevés az esély arra s lehet nem sülne el jól (sok ilyet láttam társaságomban), sőt rájössz jobb is, hogy vége, mert rátalálsz jobb emberre.


Nálam is lehet jobb így, mert úgy is messze laktunk egymástól.

Ahova megyek 1 hét múlva dolgozni ott pedig kiszemelt préda vagyok már (nőci mondta, akivel papíroztam) kíváncsi vagyok mit hoz még az élet.

(aranyos a srác - ő fuvarozott ki a gyógyszerészeti részlegre körbevezetni)

+a főnök áldását adta, hogy szivassam s leckéztessem meg a srácot. XD

Én csak kamilláztam: Jézusom, mi a franc?! ><


Szóval lehet, hogy fáj belül, de nem tudhatod mi vár még. Ahogy én se, se más. Járj nyitott szemmel.

Keresd önmagad s elemezd. Keresd azt mit szeretnél pl ideális, kényelmes, megfizetett munka stb.

Önálló nővé válni!

2018. okt. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!