Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez betegség? Félelem a betegsé...

Ez betegség? Félelem a betegségtől?

Figyelt kérdés

Nincsennek terveim, nincsennek álmaim, vágyaim, mert félek bármelyik nap bármely pillanatban kiderülhet halálos beteg vagyok.. .. rák .. daganat.. kemoterápia....

Ezért inkább, csak a halálra várok. 26 éves vagyok.


2020. jan. 22. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Hipochondria a neve.
2020. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, csak idősebbként, mint te. Mondanám, hogy menj egy pszichiáterhez, de szvsz. egyik sem ér egy rakás sXXart sem, csak az idődet húzzák. 15 vagy 30 év terápia után azt veszed észre, hogy eltelt tizenöt vagy harminc év és rohadatbbul vagy, mintha sosem tetted volna be a lábad egyetlen sarlatán rendelőjébe sem.
2020. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem hipochondria, hanem kényszerbetegség és ahogy látom, elég súlyos. Szakemberhez menj el minél gyorsabban!
2020. jan. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ezt Hipochondrianak nevezik.

Én is voltam már hasonló cipőben. nem túl jó ráfeszülni.

mentális betegség, én saját akaratommal győztem le, de ajánlott a doki, mert minden ember más.

éld az életet, arra koncentrálj ami igazán fontos, ne ilyen dolgokra, ha halálos beteg lennél annak jelei lennének.

elég zavaró dolog tud lenni, tud kattogni az ember agya rendesen.

de vedd fel úgy, hogy időtől függetlenül egyszer mindenki meg fog halni, de az már más kérdés, hogy úgy, hogy ki se élvezte az életet, vagy úgy, hogy feszt a halálon kattogott, és a végén szól egy olyat, hogy na idekerültem, és rádöbben, h az egész élete egy nagy feszkó volt, semmi boldogság.

2020. jan. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!