Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehetne megtisztítani az...

Hogy lehetne megtisztítani az állatokat ettől a gombás betegségtől?

Figyelt kérdés
Már lassan két hete hogy vörös köralakú foltok jelennek meg a két alkaromon és az oldalamon amik eléggé viszketnek és ma voltunk a bőrgyógyásznál aki azt mondta hogy állatok szőréről lehet elkapni ezt a gombásodást és biztos a macskánktól kaptam el. Szerintem ez valahol sántít mert már legalább 8 éve megvan a macskánk de még soha senki nem kapott el tőle semmit de ha igaz is amit mondott akkor nem tudom hogy hogy lehetne megtisztítani a macskát hogy ne legyen rajta ez a kórokozó és tudjam simogatni újra. Azt mondta a nő hogy a mosdatás nem segít max ha nem vigyázok mégjobban elterjed a kezemen és nem tudom mit tudnék ezzel csinálni. Tapasztalt már valaha valaki ilyet? Hogy oldottátok meg hogy eltűnjön a betegség az állatról? Kb mennyi idő volt mire teljesen eltűntek a foltok?

2017. júl. 11. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha állatorvoshoz vinnéd a macskát, hogy ő állapítsa meg a rajta lévő gombát, ne az emberorvos látatlanba!
2017. júl. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézz utána a pikkelysömörnek! Az állatoktól elkapott kórokozók néhány nap alatt vagy elmúlnak, vagy kibírhatatlan tüneteket okoznak. Nincs olyan, ami két hétig lappanghat a szervezetben.
2017. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Vidd el állatorvoshoz és mondja meg ő hogy van e baja a macskának és én lehet másik bőrgyógyászhoz is elmennék.
2017. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!