Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a jó palik...

Miért van az hogy a jó palik idősen csúnyák lesznek?

Figyelt kérdés
Itt van például Dacaprio. Fiatalon olyan helyes volt hogy úristeeen most meg hát nem a legszebb. Miért van az hogy a szép emberek idősen csúnyák lesznek? Mi áll ennek a hátterében? Itt mpst nem frltétlenül a férfiakra gondoltam hanem így álltalában.
2020. jan. 23. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Dacaprio egy ló, nem néz ki olyan rosszul szerintem.

[link]

2020. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Mert azok is emberek, akárhol szerepeltek eddig, és akármennyi pénzük van, ez a valóság, ami nem válogat, járhatnak a világ háta mögé pihenni, szedhetik a csoda kapszuláikat, amiket a világ elitjeinek gyártanak csak, elmúlik ezek felett is az idő.


Dicaprio csak azért lett felkapott a nők fejében, mert színész, és van aki a filmjein nőtt fel, de az hogy tömegeket mozgasson meg ahhoz kevés szerintem, egyszerű ember minden tekintetben, ahogy Brad Pitt, és Beckham is. A hírnév, meg az ismertség az átlagos embereket is felemeli.

2020. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
#3 Brad Pitet a pénze miatt szeretik. Ő mondta el egy interjúban hogy azelőtt nem érdekelték a nők.
2020. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jajj #1 rosszul írtam a Dicaptriot bocsi😂 Ohhh mostmár értem köszönöm a válaszokat. Esetleg még másnak mi a véleménye?
2020. jan. 23. 15:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem DiCaprio régen egy borzalmas kis ficsúr volt, mostanra végre felnőtt és egy érett férfinak néz ki.
2020. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pukcsi
2020. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 szerintem régen is helyes volt. De nyilván mindenkinek más, én elfogadom a te véleményed is és teljesen megértem ha te így gondolod.
2020. jan. 23. 18:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem DiCaprio-nak az életmódja sem a legjobb. Sokat bulizik, sokat iszik és ez látszik is rajta. Én a Titanicot még moziban láttam, aztán el is felejtettem DiCapriot, egészen tavalyig, amikor az új filmjét megnéztem és meghökkentem, hogy mennyire más lett. És nem előnyére változott, de kiváló színésznek tartom és tisztelem a munkásságát. (Mert azóta megnéztem majdnem minden filmjét)Antonio Banderasnak van egy fiatalkori filmje, a Gyilkolás öröme, amiben egy átlagosan szép huszonéves hapsinak látszik, manapság meg egy sármőr de George Clooney is jobban néz ki mostanság, mint fiatalon.
2020. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Miért van az hogy a jó palik idősen csúnyák lesznek?"


Mert a nem jó pasik már fiatalon is azok... :D

2020. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 ez most nagyon lefárasztott😂
2020. jan. 23. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!