Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy azok a lányok (huszonévesek), akik mindig a legjobb formájukat akarják mutatni és a külsőre adnak, láthatóan magukra akarják vonni a figyelmet, kevésbé lesznek kedveltek a környezetükben?

Figyelt kérdés

Én egy teljesen átlagos lánynak/nőnek tartom magam, nem sminkelem magam, az öltözködésem is átlagos, semmi kihívó ruhadarabom nincs, nem is szeretem magamra vonni a figyelmet. Mégis, főleg a gyakorlati helyemen veszem észre azt, hogy a kollégáimmal hamarabb alakítok ki baráti viszonyt, hamarabb leszek velük jóban, mint azok a lányok, akik meg pont arra mennének, hogy mindenki velük foglalkozzon. A kollégáink többsége férfi, vegyes korosztály, vannak velünk egyidősek is.


Én maximum annyit teszek ezért, hogy igyekszem nyitott lenni, de eléggé munkamániás vagyok, így munka közben nem szeretem, ha elvonják a figyelmem beszélgetéssel vagy bármivel, tehát inkább munkaidőn kívül beszélek mindenkivel. Meglehetősen visszahúzódó is vagyok, időbe telik, mire meg tudok nyílni. Mindezek mellett számomra meglepő, hogy nekem vannak irigyeim.


2017. dec. 25. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeretjuk a miss pics@kat
2017. dec. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
1-es frankón írja;)
2017. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Te kivel barátkoznál össze jobban munkahelyen?

Egy laza, átlagosabb srácra aki normális, vagy egy olyannal aki kondizik, aranynyaklánc meg ilyesmikkel meg feltűnő ruhában próbálkozik követőket szerezni?


Mivel nem áll távol tőled a laza srác, te is ilyen normális vagy, ezért ő sokkal szimpatikusabb.

Sokszor a fiúsabb laza lányokat is imádják a fiúk, mert sokkal közelebbinek érzik magukat hozzá mint egy hatalmas műkörmökkel rendelkező plázap1csához, akivel nem lehet csak pletykákról beszélni.

2017. dec. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!