Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Michael Kors órák mennyire...

Michael Kors órák mennyire tartósak, mennyire tartják a színűket rendszeres hordás mellett? Illetve ha elkezdenek kopni, akkor mennyire lesznek csúnyák, hordhatatlanok?

Figyelt kérdés
Láttam egy nagyon szép és egyszerű fazonút, viszont nem merem még megvenni, mert félek, hogy megbánnám, hogy annyi pénzt kidobtam érte és még gagyi kinézetű is lesz a kopástól. Viszont néztem Tissot órát is és néztem a lánc anyagát és ugyanazt mondta rá az eladó mint a Michael Kors-ra. Amiben van különbség az a zafír üveg, de az nekem nem annyira fontos, mert azért nagyon vigyáznék rá. Illetve az esetleges kopás ellen mit lehet tenni? Az órások csinálnak polírozást?
2014. dec. 24. 09:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!