Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet a konkrét oka annak,...

Mi lehet a konkrét oka annak, hogy az ezen az oldalon levő emberek élete jobb, mint a valóságban tapasztalni lehet?

Figyelt kérdés

Itt jobban keresnek, mint a valóságban hallani vagy tapasztalni lehet.

Egészségesebbek. A valóságban lényegében nem látni egészséges embert, ezen az oldalon mindenki az.

A valóságban nem rendezett a családi élet.

A valóságban az embereknek semmi idejük és hajszoltak.


Itt mindennek az ellenkezője.


Szimplán egyszerűbb nem az igazságot állítani?


Vagy lehet valamiféle szociológiai oka, hogy a krém jár ide? Pont azok, akikről az ember azt hinné, hogy neki jól megy, aránylag(!) könnyű élete van, biztos nem ő fog gyakorizni?


2020. jan. 25. 10:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

1, van aki itt éli az álomvilágát

2, van aki tényleg jól keres és jó az élete, épp ezért ráér itt lógni, vagy éppen sikeres az üzleti életben de magányos és ide menekül. Sokszor ők szeretik hangoztatni hogy ők valakik mert büszkék rá, lehet hogy szerényebb sorböl származik és sok munkával első generációs gazdag lett és nem úgy kezeli mint akik mindig is azok voltak.

3, van aki ide jár panaszkodni mert annyira rossz az élete.

4, van aki sikeres de nem vág fel vele


Tehát a két véglet feltűnő. Vagy panaszkodás megy, vagy dicsekvés..aztán vagy igaz vagy nem.

2020. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
38%

Én éppen az ellenkezőjét látom annak amit te.

Sokféle sors, sokféle öröm és bánat hagy itt nyomot nap mint nap.

2020. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

# 12



Jó, de a válaszokban is? :)

2020. jan. 25. 10:50
 14/26 anonim ***** válasza:
59%
A válaszokban is rengeteg megkereseredett, panaszkodó ember van, csak ezek szerint azokat nem veszed észre.
2020. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
28%
Akinek úgy mond szuper minden,sok tervei vannak,jó családi kapcsolatok,baráti társaságok,jó munkahely,sportol,élvezi az életet, nem foglalkozik rossz és negatív dolgokkal,be osztja az összes idejét az általában nincs itt vagy is nagyon kevés arra az esély.
2020. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

# 15



Itt mégis a legtöbb ember (állítása szerint) ilyen.



Ezen az oldalon pl megeszik azt, aki azt állítja, hogy gyereknevelés mellett nincs ideje sportolni.

A valóságban azt látom, hogy gyereknevelés mellett az embereknek a saját párkapcsolatuk ápolására nincs idejük a végigrohant nap után, nemhogy sportolni.


Ezen az oldalon sokan szeretik a munkájukat. Ha te nem szereted, megesznek, hogy keress olyat, amit szeretni fogsz - mintha ez így működne!


A valóságban az emberek nem szeretik a munkájukat, sőt, sokan mondják, hogy ha a hobbid a munkád, az nem jó, mert az is utálatossá válik, ha heti 40 órában, mások utasításai szerint kell csinálni.

2020. jan. 25. 11:18
 17/26 anonim ***** válasza:
53%

#13

A válaszokban is tükröződnek a különféle életek ha figyelmesen olvasol.

Ráadásul nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy az itteni átlagéletkor szerintem 30 eleje lehet. Sokféle élethelyzetből kimaradtak egyelőre és a saját tapasztalat majd később érkezik, változni fog a véleményük több dologban is. Amit itt olvasol mindig a pillanatnyi helyzet.

2020. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

15 válaszoló vagyok.


16# Valaki lehet ilyen,de abban az egyben biztos vagyok ebből az emberből nem olyan sok van,főleg nem itt az oldalon.


Ez elég szomorú,sajnos a gyereknevelés mellet tényleg nincs idő sportolni főleg szülés után, nem szeretném részletezni de tudom miről beszélek nővéremen látom mind ezeket,mikor helyre áll úgy mond minden akkor jön a munka aztán gyerek nevelés és már vége is van a napnak,nagyon nehezen de amit tényleg akar,szeretne és tesz is az ember érte az előbb utóbb sikerülni fog.


Nagyon jól látod,tényleg nincs idejük egymásra sajnos.


Ember válogatja,semmi sem egyszerű annyira de ha tényleg akarod és küzdesz érte nagyobb az esélyed arra hogy sikerüljön egy jó munkahely amit tényleg szeretsz is.

Igazából család mellet már nem könnyű munkahelyet keresni és váltani sem.


Ez sok esetben így van,változatos munkahely kell amiből nem olyan sok van, ki kell mindent próbálni, egyszer az ember mindent meg fog unni legalább is szerintem, ezért kell változatosan csinálni a dolgokat, nagyon nehéz ezt kivitelezni de nem lehetetlen.

2020. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is tudom!

Én azóta vagyok elégedett az életemmel, mióta a Gyakorit olvasgatom. Rájöttem, hogy mennyivel minőségibb az életem minden tekintetben, amint az ideírogatók és válaszolók többségének. Még az anyósomat is sikerült megszeretnem!:)

2020. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
62%

Mert egy 1-1 kérdésre azok vlaszolnak, akiknek jó érzés leírni a választ. Felteszel egy kérdést hogy mennyi a fizetésed és hol dolgozol, akkor nem rohan ide a 3 műszakban dolgozó gyárimunkás hogy leírja a nyomorát, úgy van vele mit büszkélkedjen vele. Aki meg magas beosztásban dolgozik sokat keres, büszke rá, és bátran leírja, elégedett magával. Így jön ki a "statisztika" hogy itt mindenki sokat keres és bámulatos élete van. Hát persze, mert ezeket írják le szívesen. Ha meg megkérdezed hova mész nyaralni, oda sem a patak mellé sátorozni válaszok fognak érkezni. Vagy hogy sehova.

Az emberekben dolgozik egy egészséges büszkélkedési/dicssekedési vágy. Jó megosztani azt, amire büszkék lehetnek, és jó elhallgatni azt, ami szar.

2020. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!