Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek "ciki" egyedül...

Szerintetek "ciki" egyedül elmenni egy nagyszabású koncertre?

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2020. jan. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, amúgy szerinted a több ezer vagy tízezer emberből ki foglalkozik veled? Meg honnan tudnák hogy egyedül vagy és a melletted levők nem a barátaid? Vagy hogy ők éppen nem wc-n vannak vagy piáért stb
2020. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ciki.
2020. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, az égadta világon senkit nem fog érdekelni, még csak fel se fog senkinek tűnni. Egyébként is, ha ciki lenne, kit érdekel? Miért foglalkoznál egy rakás vadidegen véleményével, aki 2 másodpercnél tovább úgyse emlékezne rád?
2020. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki a fene szerint lenne ciki és miért? Nem az.
2020. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a hatalmas tömegben ki figyelgeti a másikat?

Egyébként mostanában ez a "ciki ez" "ciki az" valami divattá vált vagy nem is értem, mintha folyamatosan azt lesnék sokan: mit gondol a másik. Nagyvárosban pláne nincs akkora érdeklődés mert felületes ismeretség van.

2020. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Milyen koncert lesz?
2020. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Egy Five Finger Death Punch koncert, ami most februárban lesz Pesten, első alkalom, de szerintem az utolsó is (ne így legyen azért!). Mikor legelőször, letakarva kitették a 2020-as eu-i turné helyszíneit már ott láttam, hogy Budapest is közte van. Mivel egyik kedvenc bandám elhatároztam, hogy mindenáron ott leszek a koncertjükön, de csak egyedül tudok menni, mert a baráti köröm nem rajong értük. Én sem érzem cikinek, mert a mellettem álló nem engem fog figyelni, úgyis elfelejt egy hét után. Csak mikor mondom, hogy egyedül megyek a koncertre mindig mondják, hogy nem érzem e magam furán ettől. Nem érzem annak, ha járni se tudnék akkor is elmennék.

Csak kíváncsi voltam ki mit gondol,azért kérdeztem.

2020. jan. 27. 12:54
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem én is voltam. Magad miatt mész, nem mások miatt.
2020. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az.
2020. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!