Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek "ciki" egyedül...

Szerintetek "ciki" egyedül elmenni egy nagyszabású koncertre?

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 12:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretek egyedül koncertre járni, úgyis a zene miatt megyek. Nem egyszer hagytam ott a barátaimat a koncert elején, amikor együtt mentünk, mert nem tudták abbahagyni a beszélgetést, ami borzasztóan zavar, inkább előrementem és megkerestem őket később :)
2020. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Maximum a 14 éves wihihihi jujjdegáz gyerekek szerint ciki, senki más szerint nem az. Az rosszabb, ha amiatt nem mész el, mert egyedül lennél. Ennyire ne legyél már komplexusos.
2020. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

2017-ben lemaradtam a budapesti Green Day koncertről, mert se az anyagi helyzetem, se az időbeosztásom miatt nem engedhettem meg magamnak, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy egész hátralévő életemben bánni fogom, mert lehet, hogy már soha többet nem fognak fellépni nálunk. Vagy ha mégis, akkor majd talán újabb 12 év múlva, 60 évesen, amikor már bőven túl lesznek a fénykorukon.

Ha a közeljövőben netán ismét Magyarországra látogatnának, és egy újabb kihagyhatatlan lehetőség hullana az ölembe, szerinted érdekelne engem, hogy egyedül mennék -e, vagy sem??? Hát a nagy francokat!

Magyar zenekarok terén megtehetem, hogy pár koncertet ki-kihagyok, mert úgyis kvázi kéthavonta van mindenkinek egy-egy budapesti koncertje, de a külföldi bandáknál, nincs meg ez a luxus. Ha idelátogatnak hozzánk, meg kell ragadni az alkalmat, mert lehet, hogy már nem lesz több.

2020. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat😊 Nekem szerencsére megengedhető, mind anyagilag és időben is, hogy részt vegyek a koncerten. És én is megbánnám, ha nem mennék el. Kutyát nem érdekelné, hogy kivel vagyok. Barátaimnak, családomnak is megmondtam, hogy azért nem hagyok ki egy ilyen lehetőséget, mert egyedül lennék.
2020. jan. 27. 14:08
 15/16 anonim válasza:
Szerintem semmi ciki nincs benne. Júniusban kint voltam Budapest Parkban, Disturbed koncerten,lány létemre,tök egyedül. Én is azt hittem először,hogy gáz lesz,mert kb minden más ember ahogy láttam társasággal jött,de legalább a párjukkal én meg full egyedül voltam,de szerintem pont mindenki tojt rá,hogy egyedül voltam. Én meg élveztem így is a koncertet,hatalmas élmény volt!☺
2020. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!