Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjük el és miről...

Hogyan kezdjük el és miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés

A napokban jönnek hozzánk vendégek.(egyik ismerőseink) egy lány az anyjával. Egy jó párszor találkoztunk, de csak a mi szüleinkkel beszélgettek. Többnyire az anyuka. Van néha olyan mikor a szülők arrébb mennek valamiért és olyankor csönd van. Mind a ketten, mintha arra várnánk, hogy a másik kezdje a beszélgetést. S így nehéz, mikor nem tudjuk, hogy miről is beszéljünk hol kezdjük stb.

( én eléggé szótlan szoktam lenni)


Jól jönne jó tanácsok, ötletek


F



2020. jan. 28. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Filmekről szerintem tuti lehetne beszélgetni, mindenkinek van valami kedvenc sorozata vagy film amit szeret. Mindössze annyi a dolgod hogy puhatolózol, hogy neki mi a kedvence.
2020. jan. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nyilvánvalóan kínos a csönd, akkor ezzel is el lehet indítani, hogy őszinte vagy :D pl "Na ezek odébb mentek, jöhet a szokásos közös kis kínos csendünk?"
2020. jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2-es; Erre vajon mi lenne a reakciója?!


Biztos megvonná a szemöldökét.

2020. jan. 28. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!