Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek naplopó?...

Hogyan ne legyek naplopó? Hogyan legyek hasznos ember?

Figyelt kérdés
December 13-án véget ért az egyetemi szorgalmiidőszak, és mivel egy vizsgám sem volt vizsgaidőszakban (amiből lett volna, abból nem kaptam aláírást így nem mehettem vizsgázni), és azóta folyamatosan csak tunyulok. Fekszem, alszom, punnyadok, netezek, 0 szociális élet, zabálok, stb. Megígértem magamnak még december elején, hogy elzsalok dolgozni, de semmi erőm nem volt hozzá és mindig azt mondtam, majd holnap, majd holnap. Hát hirtelen vége lett a januárnak is, és február 17-én kezdődik az új szorgalmi időszak. Addig meg már fixen nem találok semmi munkát. Aztán a jogsiból a forgalmit is el akartam kezdeni csinálni, de ahhoz sem volt semmi erőm. Mit csináljak az elkövetkezendő 19 napban, ami esetleg hasznos? Elegem van már a fekvésből és számítógépezésből.

2020. jan. 29. 14:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#6 Ne oszd már az észt tojáshéjjal a seggeden, nem áll jól.
2020. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#10 Mindenkinek, aki hasonló, ha rád nem igaz, akkor ne vedd magadra.


#11 Szóval csak x év után lehet észt osztani? Inkább ezt csináljam, mint támogassak egy ilyen dolgot. Nem egészséges, így nem fog sokáig élni. Mozogni kell mindenkinek, pláne túlsúlyosként. De igazatok van legyen inkább cukros vagy bármi...

2020. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12

Öhm, mindenkinek aki hasonló, de amikor leírtam, hogy hasonló vagyok, akkor az volt a válaszod hogy nem nekem írtad.

Szóval most akkor mi van? :D

2020. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 te letettél sok mindent, van munkahelyed, be is jársz a kérdezővel ellentétben, de ha egy lapra vennéd magad ezentúl is vele, akkor elismerem, hogy neked is szólt. Alapból nem szántam neked, mert van különbség, de úgy látom, hogy minden vágyad ez.
2020. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14

Szóval akkor simán csak nem tudsz fogalmazni. Köszi a választ. :)

2020. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!