Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kimegyek az utcára szájmaks...

Ha kimegyek az utcára szájmakszban akkor kinéznek az emberek? A koronavírus miatt.

Figyelt kérdés
Otthon az udvaron is már szájmakszban vagyok jóformán, nem lát senki. De az utcára nem gáz?

2020. jan. 29. 17:03
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
Vettem több doboz szájmakszot hogy vész esetén legyen még ha készlethiány is van. Fertőtlenítőfolyadékot is.
2020. jan. 29. 17:04
 2/56 anonim ***** válasza:
94%

Igen, én tuti arra gondolnék, hogy: "Na, még egy félművelt aki nem érti, hogy mi is az a vírus, hogyan terjed, és mennyire nincs esélye rá, hogy elkapja pusztán egy utcai séta alkalmával".


De gondolom téged ez úgyse érdekel (hogy mit gondolnék rólad), úgyhogy hordjad csak. Mindenkinek joga van pótcselekvésekkel lelki komfortot biztosítani magának.


pl sót is dobálhatsz a vállad fölött, hogy távol tartsd a rossz szellemeket.


Ha megnyugtat...

2020. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
97%

Semmi nem indokolja, hogy felvedd. De amikor épp jól jönne, már nem marad egy darabod sem. Néhány paranoid ember közben százasával veszi, hogy másnak véletlenül se maradjon.

Kicsit túl van ez a vírus parázva.

2020. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
97%
Hát szerintem elég gáz, biztos fel nem venném amíg a hatóságok nem ajánlják
2020. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
96%

A helyzet amúgy kb olyan, mint amikor a szülő nem akarja hogy megfulladjon a fél méteres vízben a gyerek, ezért 3 karúszót is rátesz a gyerekre, plusz még egy hámmal is pórázon tartja, biztos ami biztos.


Van az egészséges szintű elővigyázatosság, meg van az eszetlenül túltolt pánikolás.

2020. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
87%

"szájmakszban "

az udvaron legfentebb a kutyák fognak kiröhögni, ha már írni nem tudsz. Cottont is vegyél, biztos ami biztos.

2020. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
89%
A koronavírus csak a rojalistákra veszélyes, nem kell félned.
2020. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
97%

Elég kevésnek érzem. A helyedben komplett vegyvédelmi ruhában járnék, gázálarcban.

Az a biztos hidd el!

2020. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
95%
Még biztos amit biztos menj el pszichiáterhez, és számolj be nekik is erről.
2020. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
96%
Ide már a vegyvédelmi ruha sem elég. Véletlenül kilyukad és akkor b_szhatod, mert megfertőződsz. Én a helyedben légmentesn lezárnám a házat és soha többé nem mennék ki a nyílt levegőre. Így te biztonságban leszel a vírustól, mi meg a hülyeségedtől
2020. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!