Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 23 eves vagyok mesterszakon...

23 eves vagyok mesterszakon tanulok, jok a jegyeim eddig phd-ban gondolkodtam. Most rajottem, hogy annyira lehet nem ez a megfelelo ut szamomra raadasul nem is magyarorszagon kepzelem el a jovomet?

Figyelt kérdés

A problema, hogy egesz ba-n és ma-n is kutatasokkal foglalkoztam a leginkabb nem dolgoztam soha (csak szakmai gyakok). A tovabbi problema h nem szeretnek dolgozni se multinak se kozszferaban ja es azt se tudom, hogy tulkepp mit szeretnek dolgozni. nem is akarok felnoni. a helyzetet tovabb bonyolitja, hogy a szuleim viszont lassan kozoltek, hogy a mester befejezest kovetoen nem fognak tovabb anyagilag tamogatni mert igy az elmult 23 evem nem volt tul olcso.

mindekozben az egesz eletem romokban, nem tudom mit akarok ja meg benne vagyok egy 4 eves parkapcsolatban ami szinten vergodes mert szeretem de megis szakitani akarok.

MIT CSINALJAK ?????



2020. jan. 29. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Végezd el a mestert (ha van rá lehetőség, kezdj el diákmunkazni mellette, akár csak a hétvégéken).

Próbálj szerencsét külföldön és majd megtalalod az utad.

A pároddal nyilván szakits, ha így érzel. Fiatal vagy ahhoz, hogy évekig egy rossz kapcsolatban legyél.

A PhD mellett egyébként kapnál fizut, vagy ez hogy működik pontosan az esetedben?

2020. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a felnőttek világában.

Ideje felnőni.

Ha nem akarsz kutatni, akkor fejezd be a mestert, aztán kezdj el dolgozni

2020. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nemaRendőrség ***** válasza:

Brühühü brühühü

23 éves, mindjárt mesterdiplomás értelmiségi leszel, van párod és a szüleid egész életedben a feneked nyalogatták.

Mit csinálj?

Tudod mit csinálj! Nőj fel... vagy éhezz a híd alatt ha ilyen életképtelen vagy, nekem mindegy.


>ba és ma

>magyarország

Ha már bölcsész vagy, legalább az ország nevét tanuld meg leírni gyermekem. Segítek, Magyarország.


És hiába van mesterdiplomád svéd tájszólásból, nem fogsz más munkát találni külföldön mint a mosogatás

2020. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!