Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Barátság miatt érzi az ember...

Barátság miatt érzi az ember ugyanazt, mint a barátja, vagy azèrt, mert korábban vele is megtörtènt hasonló?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy volt egy munkahelyem, ahol mindent megcsináltam, ennek ellenère mindig engem értek támadások.Hol a főnökségtől, hol a munkatársaktól. Egy idő után elèg lett, aztán váltottam. A baråtnőm nem rég hasonló cipőbe került, elmesèlte, hogy milyen igazságtalanságok történtek vele a munkája során. Én ugyanúgy fájdalmat éreztem, mikor mesélte, holott nem most volt, hogy velem is ilyesmi történt. Az ember miért érezheti a másiknak a fájdalmát? Barátság kell hozzá, vagy csak az, hogy jártál hasonló cipőben?
2020. jan. 30. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmi extra sincs abban, hogy mindenki eleve kedvelt rokonaival, barátaival szemben a legempatikusabb. Amit még meg is dob az, ha korábban ő is járt hasonló cipőben.
2020. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!