Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legfélelmetes...

Mi volt életetek legfélelmetesebb pillanata?

Figyelt kérdés
Mi történt?

2020. jan. 30. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Kinyitottam a régimódi vonat ajtaját és előre borultam ahogy kinyílt. Éppenhogy el tudtam kapni a kapaszkodót, különben baleset lett volna.
2020. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
tető beszakadt alattam 9 méter zuhantam, de karcolás nélkül megúsztam mert a szalmába estem.
2020. jan. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Kisfiam 4 hónaposan kiesett a babakocsiból a betonra kitörött kerék miatt,fejre. Csak a pelenkázótáska fogott az esésen.

Életem legfélelmetesebb pillanata volt, azt a sikítós sírást soha nem felejtem el.

De jól van hálisten, de nem kívánom ezt senkinek.

2020. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhetnek még, mindenkit felpontozok.
2020. jan. 30. 12:50
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Vezetéshez kapcsolódik. Bukkanó, felérek, erre jön velem szemben egy autó. Úgy gondolta, hogy jó ötlet előzni bukkanó előtt. Necces volt. Konkrétan halálfélelmem volt.
2020. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Pánikroham :(
2020. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

3 haverommal elmentünk iszogatni, találkoztunk egy csávóval, aki keménykedett, full részeg volt, majd azzal a megjegyzéssel, hogy ő meg tudja védeni magát előrantott a bő inge alól egy pisztolyt.


Kivert a víz, de amikor hátrahúzta a szánt hallani lehetett, hogy olcsó műanyag.


A sötétben, részegen valódinak tűnt.

2020. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
2005 nyara. Jöttem haza a Hajógyári szigetről az egykori Events Hall nevű szórakozóhelyről, egy jóféle buliból, 18 voltam, kissé bódult állapotban már az alkoholtól, ráadásul egy lélek sem volt velem, egyedül voltam. Átmentem a K-hídon, gondoltam nem a Filatorigátnál szállok fel, hanem inkább kicsit odébb megyek Kaszásdűlőig, hogy kicsit szellőzzön a fejem a friss levegőn. Végigbotorkáltam a mozaik utcán, gondoltam átmegyek ott a HÉV síneken. Azóta sem tudom, hogyan/miként történt a következő: pont odaértem a sínekhez, már léptem volna át rajtuk, mikor hirtelen azt éreztem, mintha valaki megragadná a vállamat, és erőből visszarántana. Hátrahőköltem és abban a pillanatban úgy max. 20 centire zúgott el az orrom előtt a Filatorigát felől érkező szerelvény. Arra nem emlékszem, hogy dudált volna, hogy figyelmeztessen, mindenesetre én valahogy rohadtul nem vettem észre, hogy jön. Utána hátraugrottam és tettem egy teljes fordulatot magam körül, de egy teremtett lelket nem láttam sehol, még távolabb sem. Ki érinthette meg a vállamat és hogyhogy megmentett? Vagy tényleg csak a sors döntött úgy, hogy még nem jött el az én órám? Mindenesetre elég hátborzongató szitu volt. Éppen ezért azóta immár 32 évesen is gyakran gondolok erre az egészre vissza, persze nem félelemmel, hanem inkább mint igazán egyedi emlékre.
2020. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

- Amikor közölték a sürgősségin, hogy elépzelhető, hogy nem élem túl a balesetet.

- Amikor rám lőtt a vadász (felelőtlen volt, nem direkt lőtt rám)

- Amikor motorozás közben 120-nál kiugrott elém egy őz, és telibe vertem.

- Amikor kiestem egy mozgó autóból

Ezek voltak a legdurvábbak, e volt még pár eset.

2020. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

apám meg valami más hlye összeveszett egy benzinkúton, mert nem bírtak a vezetés közben felgyülemlett tesztoszteronnal. persze apámnak csak addig nagy a szája, amíg pofázni kell, majd beült a kocsiba, bezárta, és kihívta a rendőröket, miközben a másik fsz az ajtónkat rugdosta. hat voltam, az öcsém kettő.

apám hisztirohamot kapott az m1esen a csúcsban, azóta se tudjuk mitől, de halucinált egy 70/90es sebességkorlátozást, és elkezdett kilencvennel menni a belső sávban. 17 voltam.

apám rohamot kapott, mert túl sok egyirányú utca van a városban, és ő sehol nem bírt behajtani (még másfél utcát kellett volna megtennünk), úgyhogy befordult a behajtani tilosba, szerencsére a szembe busznak jó reflexei és fékje volt, megúsztuk. 18.

apám végigőrjöngte olaszország-franciaország fizetőkapuit nyaralás címén, kamionok elé bevágva, ide-oda keringve, ahelyett hogy menne egyenesen, mert olvasni csak a buták olvasnak, egyszer majdnem odabszta a fejem a fizetőkapu sorompójához, mert én fizettem, ő nem látja az eurók címleteit, és amint nyílt a cucc, ő kilőtt, de az én fejem még kinn volt az ablakon, a sorompó meg csak félig fönn. 20.

lehet válogatni.

2020. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!