Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az egyik legfélelmetes...

Mi volt az egyik legfélelmetesebb dolog ami veled történt?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor egyszer kést szegezett a torkomnak egy idegen.Ájulást színleltem,talán ezért úsztam meg a dolgot talán.
2015. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a volt férjem részegen fojtogatott, közben ordítva, hogy ki fog nyírni ha nem mondom vissza a válópert. Hiába ígértem meg neki, hogy újra egy család leszünk, jaj de szeretem őt (ez nem volt már igaz, csak azt hittem ezzel lenyugszik) nem állt le. Annyira elborult már addigra az agya, hogy végig akarta csinálni. A kórházban amikor magamhoz tértem, tudtam meg, hogy a sógorom átjött, és látta mit művel a bátyja. Nekiment, és ő mentett meg. Ő hívta a mentőket, rendőrséget.
2015. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
1szer kiraboltak...
2015. ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
87%
Autó baleset. Belementünk az árokba, de szerencsére senkinek nem lett baja.
2015. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

9/11 nél kimentem kávézni az utcára.

utána a tv-ben volt a folytatás.

2015. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

nem is tudom így hirtelen melyik volt a legek legje de ha olyan horrorélményeket kell keresni pl

- volt amikor éjszaka kellett gyalogolnom autóút mellett kietlen pusztákon és volt előttem 25 km és az erdőből furcsa hangok jöttek (mintha valami bolond üvöltene)

erre kitaláltam, hogy ahol fény van a pusztában odamegyek hátha segítenek, vagy telefonálhatok

mentem a réten a fény felé, erre a sötétben nekimentem valaminek ami megrázott, kiderült, hogy egy marhacsorda közepén állok és jött a sötétben minden tehén hozzám egyre közelebb, tudom, hogy nem bántanak, de akkor hirtelen ki tudja, hiszen egy csorda közepén vagyok az éjszaka közepén számukra egy idegen betolakodó.. elkezdtem futni, erre megint áram..(gondolom a csorda miatt vezethették körbe)stb, elérve a házat egy öregnéni nyitott ajtót, hát nem olyan mint a mesékben, alig fogta fel mit keresek itt, mit akarok, be is kavart később a sztoriban.

2015. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
*a többi bántalmazásos dolog, de én nem írom le
2015. ápr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Marhára eszetlenül, tapasztalataim ellenére, lomberdőben a sűrűjébe bementem párzásidőben - nagyvaddal találtam szembe magam. Még élek szerencsére.
2015. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aminek a fele a képzeletem szüleménye(hangok beképzelése) vagy ami tényleg elég húzós helyzet volt?
2015. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hugyosgalacsin ***** válasza:
12%
minden reggel amikor tükörbe nézek
2015. ápr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!