Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt most mire kellett, mire...

Ezt most mire kellett, mire volt jó ez a megnyilvánulás?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves Yorkim, ezer éve nem találkoztam egyik ismerősömmel,lent sétáltunk egyszer csak jött velünk szemben.

Köszöntünk egymásnak és egyszer a semmiből a fejemhez vágja jó hangosan ,hogy nagyon nem illik hozzád ez a kutya(egy lekezelő,le néző stílusban).

Neked inkább pl amstaff vagy bull terrier kéne.

Ha illik ha nem imádom a kutyám a mindenem,de ez szíven ütött.Mire volt jó ?

Hírtelen köpni nyelni nem tudtam


2020. jan. 31. 16:49
 1/6 anonim válasza:
Hat elég bunkosag volt tole
2020. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom egy frusztrált kis görcs, aki attól élrzi jobban magát, ha beszól valakinek. Az jobban aggaszt, hogy egy "ezer éve látott régi ismerős" - tehát más néven egy félidegen senki - véleménye miért ütött ennyire szíven, miért érdekel, hogy mit gondol.
2020. jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2 azért ütött annyira szíven ,mert nagyon szeretem a kutyámat és én nem csak a levegőbe beszélek .

Ő nem bántott senkit én sem és nem tudom egyszerűen hova tenni ,hogy ez mire volt jó ,de köszönöm a választ !

2020. jan. 31. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne próbáld megérteni, egyesek attól érzik jól magukat, ha lehúznak másokat. Az érthető, hogy fontos számodra a kutyus, ez teljesen rendben is van, csak ne hagyd, hogy holmi jöttment emberek véleménye - legyen az bármiről, ami veled kapcsolatos - bármilyen hatást gyakoroljon rád. A kutyust nem bántotta ez az egész, hiszen egy szót se értett belőle, téged viszont helyette is bántott a dolog, szóval csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ne akarj ilyen sutyerákoknak megfelelni :)
2020. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Az élet nagy problémái. Keress fel sürgősen egy pszichológust, hogy fel tudd dolgozni ezt a nagy traumát. 😂
2020. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 te gusztustalan vagy ,remélem most te is ki élted magad ,ha nem tetszik valami lapozz inkább .
2020. jan. 31. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!