Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Számotokra kik a legirritálóbb...

Számotokra kik a legirritálóbb külföldi hírességek és miért?

Figyelt kérdés
Bármilyen műfajban utazzon is (énekes, színész, sportoló, politikus stb.) a lényeg hogy külföldi legyen, és az átlagosnál irritálóbbnak tartjátok valamiért (személyiség, megnyilvánulások, külső, akármi). Számotokra kik ezek a hírességek?

2019. aug. 1. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Miley Cyrus,Lil Pump. A miértet gondolom nem kell magyarázni.
2019. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ariana Grande. Nem tudom megmagyarázni, egyszerűen minden tekintetben taszít a nő. A feje, a hangja, a viselkedése, megjelenése számomra mind taszító. De főleg az az orrhang amivel énekel és a videoklippekben vágott arckifejezései... Borzasztó. De nem ítelem vagy ilyesmi, mivel egyáltalán nem ismerem, de így ismeretlül rendkívül irritál szegényem.
2019. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Nicole Kidman. Ahogy ranezek osszeszorul a gyomrom. A jelleme a kinézete, az a fakosag ami árad belőle.
2019. aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%

Összes marvel karaktert játszó színész... ha meglátom a pofájukat hánynom kell már! Mindenhonnan ezek a csicskák folynak, a tíz éves hülyegyerekek futtatják őket.

És Ronnie O Sullivan... ha még egyszer meglátom a EuroSport-on reklámban, leszedem az összes műholdat!

2019. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Charlize Theron

Teljesen kattant az a nõ.

2019. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Taylor Swift, Zendaya

Nem tudom, csak nem szimpatikusak, túlértékeltek, plusz Taylor lehet már lenyugodott, de nagyon unszimpatikus volt, hogy egy időben boldog boldogtalannal járt, és mindenkiről dalokat írt. Szerintem undorító az ilyen :/

2019. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Harry herceg és Meghan Markle. Nem tudom miért de nagyon irritál mindkettő.Nem foglalkozom velük de a napi hírekben biztos van 1-2 cikk róluk vagy a királyi családról és már az agyamra megy hogy milyen szinten foglalkoznak velük.
2019. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Adam Sandler. Abszolút tehetségtelen, a filjei nézhetetlen szarok, és nem viccesek, hanem szánalmasak. Ennek ellenére sokan istenítik.
2019. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Justin Bieber
2019. aug. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Cardi B. Hogy lehet híres az a nő? Dolgozhat bármilyen keményen, szerintem semmi tehetsége nincs.. Nem tudom miért akar mindenki vele dolgozni.
2019. aug. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!