Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik akik mar probaltak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik mar probaltak! Milyen egy cigany csajjal szeretkezni? sok kerdes szolt a cigany pasival valo szexrol de cigany csajrol meg nem lattam. Milyenek ok az agyban? ( a rasszista megnyilvanulas nem erdekel)!

Figyelt kérdés

2015. dec. 13. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Itt egyedül te vagy a rasszista…Paraszt!

Miért lenne más??

2015. dec. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Ezeknek a kérdéseknek semmi értelmük. Mint a "hogyan szeretkeznek a feketék". Teljesen ugyanaz, mint a "hogyan szeretkeznek a fehérek". Mert a kérdésed alapján minden más etnikumba tartozó egyedek máshogyan szeretkeznek, de az ugyanolyanok, mint a fehérek/feketék/példádban cigányok mind ugyanúgy.

Tehát te pont ugyanúgy dugsz, mint az összes fehér szomszédod az utcában. Ha ez mégis így van, akkor sztornó.

2015. dec. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem jók lehetnek.

Csak nagyon féltékeny típusok, ha rád néz egy másik csaj akkor annak simán kitépik a haját.

2015. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én kipróbálnám fehér vagy kreol bőrű cigány lánnyal vagy félvérrel.

25f

2015. dec. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 **Vágy lassú tánca** válasza:
62%
Szerintem nincs különbség ebben.A gyönyör a szex és sok más is még,bőrszíntől független szerintem.
2015. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
1. igen is eszre vettem itt sz ilyen megnyilvanulast epp az ehez hasonlo kerdeselnel. kodzonom az eddigi valaszokat igy nem ertem miert van az hogy sokan ugy velekednek "nem kefelnenek soha cignnyal"ha egy .kent nincs kulonbseg? de lehet hogy ekkor mat cdak a nagykepuseg jon elo?
2015. dec. 13. 12:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajnos az a tapasztalatom h meg a rasszista ferfiak is lefekszenek velunk ,asztan kesob kiderul h raszistak.

Egy ciganylany.

2015. dec. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most te lány vagy vagy fiú?
2015. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A tapasztalatom szerint jobbak az ágyban a fehér nőknél, he szerelemből szeretkeznek és nem pénzért csinálják. f.
2015. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
lany vagyok es nem szeretem ha kulonbseget tesznek egy ember kozt legyen az cigany szerb vagy barmilyen. ok is emberek es ugy velem nekik is ugyan olyan erzelmeik vannak mint barkimasnak.
2015. dec. 13. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!