Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem kezdek nagyon a...

Úgy érzem kezdek nagyon a rossz irányba térni, volt már így más is?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, rengeteg csalódás, kudarc és elutasítás ért, és már elegem van, most jött el az a pont, hogy semmi nem érdekel, bezárkóztam, nem megyek sehova, és legszívesebben végeznék magammal, de a családom miatt nem tudom megtenni. Mindig is nagyon törtető voltam és maximalista, mindig a jó tanuló csendes kislány voltam, aki meg akar felelni mindenkinek. 15 évesen volt egy balesetem azóta úgy érzem nem vagyok önmagam, de éltem tovább az életem, és kapaszkodtam amibe tudtam, aztán évek múltán felvettek egyetemre, amit két év után otthagytam, mert nem bírtam emberek között lenni és állandóan szorongtam sokszor sírva mentem be, otthagytam azóta csak kárt akarok tenni magamban, sokszor leiszom magam és nem érdekel semmi, régen nem ilyen voltam, már elfogyott az erőm, és nem látom, hogy valaha is jobb lenne, csak véget akarok vetni mindennek. Ti is voltatok így? Lett valaha jobb?

2020. febr. 1. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj el pszichológushoz, ha tudsz, de minél hamarabb.

Meg tudlak érteni vhol, régebben én is pedáns diák voltam, meg a szüleim is fogtak. Aztán én is most 22 évesen iszom a levét. :) De el kell menni egy szakemberhez, és rendbe tenni magadat, ha ennyire lehetetlennek látod.

2020. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, mindenképp menj el pszichológushoz

,akogy az első is javasolta. És ha szeretnél nyugodtan, írhatsz privátban,szívesen beszélgetek veled :)

2020. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!