Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is volt olyan esemény,...

Veletek is volt olyan esemény, ami örökre megváltoztatta az életeteket rossz irányba?

Figyelt kérdés
Amikor apám bekattant, teljesen tönkrevágta az életemet, pokoli hónapok, sosem leszek ugyanaz, mint előtte.
2018. szept. 4. 02:14
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Sajnálom, hogy ilyet kellett átélned! Remélem van melletted valaki, és tudsz építkezni, valahogyan ennek ellenére jobban lenni.

Én tini koromban elvesztettem édesanyámat. Azért 100%-osan nem tudom mondani, hogy totálisan megváltoztatott, mert szerintem egy nagyon erős pszichés gát alakult ki bennem, így gyakorlatilag alig emlékszek egy-két foszlányra, hogy milyen voltam azelőtt. De tény, hogy olyan nyomot hagyott bennem, amit soha semmi nem fog kitörölni. Brutálisan fájdalmas, rengeteg negatív dolgot hozott az életembe, nehézségeket a másokkal való kapcsolataimba, tanulásba, munkába...Viszont ez vagyok én most már, és nem szeretném azt gondolni, hogy örökre a rossz irányba változott az életem. Érzékennyé tett, ragaszkodóvá, hálássá, türelmessé... próbáltam építkezni belőle. Sokszor nyilván leomlik az egész, mint kártyavár. De mindig megéri újrakezdeni az építkezést. :)

2018. szept. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Alkesz fater kisgyerekkortól kb amiotaeszemet tudom

18éves koromig 1-2orákat aludtam igen

oviskoromtolrettségiig (mentálisésfizikai bántalmazás)

12évesen molesztáltak

19éves koromra nagynehezen sokrendöri intézkedés végett nyugodtan élhetünk anyámmal

És apárom segített a legtöbbet rajtunk a jelenlétével így 2éve élek nyugodtan de lelkileg még csődtömeg vagyon gerincem már jobb. Sajnos hiába a 8év gyogytorna a védekezö alap testtartásom ls izom beállások még mindig megvannak.

De javulok és anyus is :)))

Ja és 16éves korom otadolgozok suli mellett az alkeszfattya ingyenélö volt és nem akartam h muter még engem is finanszirozzon, segitekmindenben még a mai napig is!

21/n

2018. szept. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én még mindig vele vagyok és a történelem ismétli önmagát...
2018. szept. 4. 05:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent konkrétan, hogy bekattant?Fizikailag/lelkileg bantalmaz?Önmaga ellen fordul?
2018. szept. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok volt.

De viccen kívül, amik ha kicsit máshogy alakulnak akkor az életem sokkal jobb lenne

2018. szept. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Engem egész gyerekkoromban bántalmaztak, mégse hatott ki az egész életemre. Tudod, hogy miért? Mert nem hagytam. A bántalmazó szüleimmel például nem tartok tizenéve semmilyen kapcsolatot, ez volt az első lépés a gyógyulásom felé. Téged mi tart a mérhező közegben és mi a kifogásod, miért nem lépsz? Az életed a te felelősséged, minél hamarabb a kezedbe veszed a sorsod, annál hamarabb állsz talpra.
2018. szept. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Kedves" főnöknőm beszólása.
2018. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!