Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet megfulladni?

Milyen érzés lehet megfulladni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
rossz
2020. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Állítólag rettentő fájdalmas
2020. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Amikor uszni tanultam, volt egy remalmom.

Ossze kellett szednem a muanyag halakat a medence aljabol, es nem tudtam feljonni a vizfelszinre.

Konkretan ugy riadtam fel, hogy kapkodtam a levegot, ulve ebredtem.

Iszonyatosan traumatikus elmeny volt, utana nagyon rossz volt visszamenni az uszoleckekre.


Ugy mondanam, hogy probalsz tenni ellene, de nem tudsz, es hadakozol, egyre ketsegbeesetebb vagy, hogy ebbol mar nincs kiut.


A masik hasonlo elmenyem akkor volt, amikor egy hippi szertartason vettem reszt, ayahuscat ittam, es egy ponton elkezdtem levegoert kapkodni, fokozatosan fogyott, hiaba probaltam egyre melyebbeket lelegezni, nem segitett semmi, ketsegbeesetten probaltam megtalalni a zseblampamat, hogy kimenjek a friss levegore, de aztan mar felallni se tudtam, csak elfogyott minden levegom.

Szerintem ott egy picit bele is haltam.

De aztan kijott belolem aminek ki kellett es ujra tudtam lelegezni, de nagyon meg voltam ijedve, hogy most akkor meghalok.

2020. febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

en inkabb gyogyszerben gondolkodnek

vagy az aranyloves

ugras egy sziklarol-bar ezzel vigyazz, hogy le ne benulj halal helyett.

2020. febr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
32%

Mindenképp keress fel egy szakembert! Kérlek!

Ne dobd el az életedet, legyen bármekkora is a baj!

Nincs olyan probléma amit ne lehetne kezelni!

2020. febr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

#7:

Hagy már a francba, úgyse fogja megtenni. MERT: ha meg akarná, nem jönne fel a netre rinyálni, mint egy kislány, hanem megtenné.

2020. febr. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Megölni magad mindig hülyeség, akár tinédzser vagy, akár 30 éves gyárimunkás.
2020. febr. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#8 Ez egy hatalmas tévhit, amit ideje lenne már elfelejteni. Az öngyilkosok többsége megemlíti a szándékát mielőtt cselekszik, csak sajnos sokan hisztinek fogják fel és nem veszik komolyan.

Kérdező, kérj segítséget kérlek, hívd fel ezt a számot 116-123 és/vagy olvasgasd ezt az oldalt


[link]


Hidd el, 5 év múlva ilyenkor már röhögni fogsz az egészen.

2020. febr. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Ne keresd a halált.

Miért küzdöttél idáig ha végül megteszed?

Tudom nehéz.

Jönnek olyan idők amelyek boldogabbak lesznek. Tudom.

Ha szeretnél írhatsz nekem.

Megéltem dolgokat.. Manapság is sokszor a párnába sikítok.

Nem szabad bezárkózni, ha így teszel csak a problémák maradnak és te.

A segítségkérés nem rossz ötlet.

Kérdésre válaszolva pokoli megfulladni, olyan fájdalmat érezni ami után már nincs tovább.

Ha ezt képes lennék elviselni akkor az életemben lévő bajokat miért ne tudnám...!

2020. febr. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sz*r érzés lehet, de őszintén szólva szerintem nem tart sokáig. Egyszer részt vettem egy vízimentő képzésen. Korábban tanultam már önmentést, így azt gondoltam engem nem érhet baj a vízben. Különböző ugrásokat tanultunk légzéstechnikával, amikor egy rosszul sikerült műveletnél pont akkor vettem jó mély levegőt, amikor már a víz alatt volt a fejem. Hihetetlen szorító érzés volt, levegő, hang se ki, se be. Senki nem vette észre, hogy bajban vagyok. Borzasztó érzés volt teli, feszítő tüdővel bámulni úgy, hogy senki "nem lát". Köszönhetően a lélekjelenlétemnek az utolsó kapacitásaimmal, levegő nélkül próbáltam meg összepréselni a tüdőmet, valami köhögésre hasonlító mozdulatot imitálva, közben pedig evickélni a medence széle felé. Nagyjából fél órát köhögtem mire újra normálisan kaptam levegőt.

Szóval szerintem, amint az ember tüdeje tele lesz vízzel, többnyire pánikba esik, kapálózik, mégtöbbet nyel és viszonylag gyorsan megfullad. Nem hinném, hogy kellemes lehet, de szerintem gyors.

Mindenesetre én nem dobnám el az életemet a helyedben? Egy ajándék, hogy itt lehetünk és valaki BÁRMIT megadna azért, hogy csak még pár évet maradhasson. Igazságtalan és önző dolog, hogy valaki meg csak úgy eldobja, itt hagyva millió kérdést.

2020. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!