Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés megfulladni vagy...

Milyen érzés megfulladni vagy vízbe fulladni?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi hogy konkrétan milyen érzés. Olyanoktól kérdezem akiket logikusan újraélesztettek, vagy láttak embert megfulladni :/

2014. okt. 13. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
lélegzetelállító
2014. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a nagyon értékes választ.
2014. okt. 13. 19:09
 3/8 anonim válasza:
0%
Hülye kérdésre, hülye válasz.
2014. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
kérdezd attól aki megfuladt...
2014. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miért itt kell trollkodni ?!

Ha nem tudtok értelmeset hozzászólni, akkor írjatok máshova -_-

Leírtam hogy kiktől kérdezem, nem hiszem hogy felfogtátok a kérdést...

2014. nov. 24. 01:26
 6/8 anonim válasza:
100%

A vízbefúlás a valóságban sosem úgy mûködik, mint ahogyan a filmekben mutatják. Mire egyáltalán feldereng a gondolat, hogy valamiféle bajba kerültél, a hideg okozta sokk miatt a reflexszerûen lenyelt víz súlya olyan könnyen taszítja megbénult tested a mélybe, akár egy kavicsot. A kezdeti rémület és fájdalom után egyébként egészen békés odalenn. Semmit sem hallasz, csakis saját szíved dobogását, és a torkodból felszabaduló buborékok hangját, egyre halkabban és egyre nagyobb idõközökkel. Akkor persze még nem tudod, hogy ez azért volt így, mert haldokoltál. Ezt egy könyvben olvastam, nem tudom mennyire igaz.

De ugye nem akarsz öngyilkos lenni?

2014. dec. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Dehogy semmiképp !

Csak érdekelt hogy mit élhet át az az ember, aki megfullad.

Mindenen szoktam gondolkozni (ki is néznek miatta), és úgy általában mindenhez szeretnék egy értelmes hozzászólást hozzáfűzni.

Régebben...meg akartam halni, akkor ezt akartam választani, mert nem tudok úszni. De ez mára elmúlt szerencsére.

2015. jan. 1. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem sikerült 2013-ban. Szerencsére kimentettek. Ha érdekel, leírom bővebben.
2015. okt. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!