Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen érzés megfulladni...

Milyen érzés megfulladni vízben, vagy kötél által?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyan válaszoljon aki már megtapasztalta, de nem élte túl.

Valóban rossz érzés? Vagy nem is annyira?



2012. máj. 14. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
.....Forever Alone vagy ugye?
2012. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Megtapasztalta,de nem élte túl?Akkor most hogy van ez?Jah,hogy csak én vagyok ilyen hülye,hogy nem értem...nah akkor jó...
2012. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Never and ever alone. Csak kíváncsiságból kérdeztem, meg hát egyszer úgyis meg kell halnunk. Akkor legalább elegánsan, stílusosan ezáltal vagányul tegyük. Igen, második válaszoló, valóban volt némi csavar a kérdésben. Kinek nem inge, ne vegye magára. Leghitelesebb választ nyilván az tudna adni, aki már egyiket-másikat megtapasztalta.
2012. máj. 14. 17:45
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyébiránt én már egyszer megfulladtam, ambár szerencsére vagy szerencsétlenségemre túléltem.
2012. máj. 14. 17:47
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
hát én már 3szor fulladtam vízbe! 1szer porráégtem,viszon ennél jóval többször akasztottak fel!! de neked javaslomn egy hosszú meredek lépcsőszakasz megugrását teljes nekifutásodból !!!!!
2012. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
ja és kifejezetten jó mikor a tüdőd megtelik vizzel és közbe a szeretteid jutnak eszedbe meg akiknek hiányzól majd meg hogy mennyi mindent megtehettél még volna az életben!de nem mert megfulladsz barátom !!
2012. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az a lépcsős dolog elég meredeknek hangzik és kicsit drasztikus. Én nem szeretnék idő előtt meghalni. Tehát még van durván olyan 3-4 évem. Inkább 3. De untig elég. A fájdalmak elviselése amúgy is elég kiábrándító, egy bizonyos szempontból.

A Nick Drake 26 évesen halt meg. Én szeretném követni. Most 23 vagyok. Már ez is sok, amiket átéltem az utóbbi időben.

Egyébként minden öngyilkost tisztelek, aki nem kétségbeesésből követte el, hanem őszinte elhatározásból.

2012. máj. 14. 19:31
 8/14 anonim ***** válasza:
10%
Ezek szerint te sosem éltél!! nagyon buta vagy ÚÚRISTENN:dd
2012. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]

Sokan kerülik a víz témát,nekem tetszik,bár nagyon nem ajánlanám neked. Egyik mód sem elegáns,főleg a kötél nem. Az lenne elegáns ha kibírnánk és öregen dobnánk fel a talpunk.Bár nekem pl nem fog menni :/ Ha gondolod írj privátot,picit talán hasonlítunk(legalábbis ötlet alapján...)

2012. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

When trouble comes knockin i'll be ready alright, put my fists up ready to fight, but i aint gotta put my fists up everytime.Who needs actions when you got, you got words, an i aint gotta pull the heat like here we go, an i aint gotta lose my head like years ago woah wo woah wo woah wo.


Basszus ez mennyire igaz! Jeez!

2012. máj. 18. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!