Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan segítettél legutoljára...

Hogyan segítettél legutoljára egy idegen embernek?

Figyelt kérdés
Én legutoljára egy, a villamos után rohanó nőnek megnyomtam a gombot, mert én közelebb voltam, és ugye nyitott ajtóval nem indul el a villamos, így el tudta érni.
2020. febr. 2. 16:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
En adakoztam penzt.
2020. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Egy tőlünk nem messze lerobbant autót bevontattam a házunk elé és a tulajdonos idős házaspárt hazavittem 25km-re. Igaz adtak érte pénzt de nem volt előre megbeszélve, nem vártam el. Aztán másnap eljöttek szerszám nélkül autót szerelni. Adtam kölcsön azt is
2020. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Miss Endzsi ***** válasza:
65%
Beszélgettem vele.
2020. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Felvettem a boltban egy fagyit, amit egy nő leejtett. Igaz, utána megbántam, mert a parkolóban teljes torokból üvöltött egy kamionossal, aki nem fért el az út közepén parkoló bmw-s hapsijától. Ha tudtam volna, hogy ekkora tirpákok, akkor biztos nem segítek neki.
2020. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy bácsinak segítettem ahogy a boltból kijött mert a kosara egy része kiborult. Valószínűleg a beteg feleségének és magának vásárolt egy hétre.
2020. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Én nem segítek soha idegennek mert mikor én estem el a biciklivel gyerekként senki nem jött segíteni. A könyököm is eltört. Az emberek kikerültek. 5 perc után egy vénasszony hogy ne vérezzem már össze a járdát, mert nem lehet lemosni, mit képzelek magamról....
2020. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Egy középkorú nőnek segítettem leadni az utazótáskáját a buszról.
2020. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Az út szélén gyalogló idegen fiatal srácot vittük el a közeli faluba kisebb kerülővel. Hideg volt, meg sötét. Munkából indult haza a szomszéd faluból, lekéste az utsó buszt.
2020. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Egy idős néninek odaadtam egy bevásárló kosarat a boltban, hogy ne kelljen lehajolnia érte.
2020. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

Miert van lepontozva hogy penzt adtam? Hm?

Segitettem Zentének is 10.000 ft tal. Most meg segitettem egy rákos apukának szintén ennyivel.

De nem csak penzzel segitek masoknak... na mindegy.

2020. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!