Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a a 40+-os vad idegen...

Mi a a 40+-os vad idegen nőknek velem?

Figyelt kérdés
Pl ma is mentem ki a kutyámmal az egyik bevásárló központba ,mivel karácsonyra nem jó méretű kutya kabátot és ágyiót kapott ,gyors ki ugrottunk ki cserélni.Erre...tele volt emberrel ,gyors végig szaladtunk én sem szeretem a tömeget,ő se tulzottan rajgon értük de mivel egyedül ott tudjuk cserélni ...kis 7éves gyerek ...kint ugrál az üzlet előtt ,össze vissza kalimpál próbáltam valahogy ki kerülni de nem ment (látta az apja ,hogy nem csak mi jövünk ott ,idősebbek is azért rá lehetett volna szólni ,hogy viselkedjen vagy akár mi) kutyusom a táskájában a vállamon és mivel még nagyon pici akkorát suhintott hátra a gyerek a kezével pont el tudtam húzni a kuya fejét .Lényeg...kint állt az üzlet előtt az egyik eladó ,erre teli szájjal mert mertem húzni erre szám el kezdett nekem jajjongni és méreget .Normális az ilyen ? Erre mindenki engem kezdett el nézni.Egy lekezelő bunkó stílusban,forgatta a szemeit és utána teli vigyor a száján ...szerintem inkább a gyereket kéne meg nevelni nem játszó tér vagy legalább ne a tömeg közepén ugráljon és hadonásszon ...Egy szót sem szóltam és inkább mentem a dolgomra ...kb napi szinten érnek hasonló atrocitások csak nem értem miért .
2019. dec. 29. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Hogy még egy egyszerű kérdést se tudsz rendesen feltenni
2019. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1# remléem ezzel a megnyilvánulásoddal ki élted magad !

G..an volt...egy normális választ se tudsz adni ;)

2019. dec. 29. 13:35
 3/12 Micimacko67 ***** válasza:
80%

Kedves kérdező, idézem a kérdésed..."Mi a a 40+-os vad idegen nőknek velem?"

Nem felejtettél ki belőle 1-2 szót?

2019. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Bocs ,hogy nem figyeltem mit írtam ...

De látom tele van zsenivel ez a felület !

De ha ennyire sas szem vagy akkor csak vág annyira az eszed is ,hogy magadtól is ki tudod találni a hiányzó szót vagy rosszul gondolom !?

2019. dec. 29. 13:50
 5/12 A kérdező kommentje:

Furcsa ...eddig 1 választ sem kaptam a kérdésemre csak az idióta beszólógatásokat és megnyilvánulásokat .

Ennyire unatkoztok vagy ennyire frusztráltak vagytok?

2019. dec. 29. 13:52
 6/12 Micimacko67 ***** válasza:
78%

Természetesen jól gondolod...

De látom, hogy te okos vagy...így olvasd már végug a kísérő szovegedet is...


Itt-ott hiábyzik néhány írásjel, nagybetű a mondat kezdéseknél...

Sokat segítene nekünk butábbaknak megérteni, hogy mit is szerettél volna kérdezni...:)

2019. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

akkor olvasd el még egyszer és próbáld meg értelmezni ,mivel kaptam pár normális levelet és érdekes...nem okozott nekik problémát az értelmezés és szöveg értés!?

:)

Akkor tényleg nem velem van itt a gond zsenikém

2019. dec. 29. 14:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy nem veszed a fáradságot hogy normális kérdést írj ki, aztán még te vagy nagy pofával ha nem kapsz választ
2019. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Micimacko67 ***** válasza:

Tudod Micimackó egy csökkent értelmű medvebocs...

Bár kétlem, hogy olvastad volna könyvet...

2019. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Én sem bírom a kérdést értelmezni, az alatta lévő halandzsát pedig nincs kedvem elolvasni. Ha kirakod a megfelelő írásjeleket, használsz alanyt és állítmányt, akkor majd el tudják olvasni az emberek, amit írsz, de így nem. Magadban keresd a hibát, ne a válaszolókat ugasd le a saját írástudatlanságodért.


Azt hiszem, ez a kérdésedre is a válasz, hogy mi a 40+-os vad idegen nőknek veled...

2019. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!