Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt olvastam, hogy az állatkín...

Azt olvastam, hogy az állatkínzóknak valamilyen lelki sérelmük van. Én nem tudom elképzelni milyen sérelem érhette őket, hogy ilyen tetteket hajtanak végre. Szerintetek mik lehetnek azok az okok?

Figyelt kérdés

2020. febr. 2. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Folyamatosan kínozta őket is, egy olyan fontos személy, akinek pont a gondoskodást kellett volna megadnia, példáule gy szülő. De lehetnek szexuális bántalmazás áldozatai is, vagy lelki, vagy fizikai is. Ez egy rendkívül komplex kérdéskör, és nyilván a tettek alól nem ment fel semmit, de alapvetően a kérdésedből érzem, hogy a háttér megismerésében még nem vagy nagyon úton. A lényeg, hogy igen, előfordul, hogy egészségesnek indult csecsemőkből, tinikorukra olyan eltorzult világképett kapott gyerekek lesznek, akik végtelen frusztrációjukat, tehetetlenségüket, és gühüket,e gy hasonló áldozaton szeretnék levezetni, hogy bár nem volt kontrolljuk affölött, ami velük történt, kontrolltkapnak abban, hogy megteszik ők is egy másik élőlénnyel.
2020. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Nincs lelki sérelmük, mert nincs lelkük!

Azt cáfolom, hogyha valakit bántalmaznak gyerekként, állatokat fog kínozni emiatt!

Páromnak eszébe se jutna, pedig a verést minden nap megkapta gyerekként!

2020. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Régebben én is azt hittem, hogy az ilyeneket sérelem, rossz élmény érte, de nem.

Általában az érzelmi intelligencia szorosan kapcsolódik az értelemhez is, ha jobban megfigyeled, általában a bumburnyák emberekre jellemző ez a hajlam.

Alacsony értelmi képességek, szinte nulla EQ.

Az értelmi képesség hiánya meg mindig az agresszió javára válik.

Ezek összessége adja az illetőt, ami olyan, amilyen.

2020. febr. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En olyanrol olvastam ahol prostinak lett gyereke, a gyerek mellett is nemi életet élt aztàn kicsiként kidobta a gyereket az utcara (az anya sem lehetett amugy szàzas màr gyerekkoràbol eredöen),ott pedofilok karoltàk fel meg àllatkinzàsokat csinaltak elötte es vegig kellett neznie. Ahogy nött valahogy kimenekült kocsifeltöresekkel es folyamat börtönnel kezdte az életet de a börtönben is meg meg is ölt egy ört mert az brutalisan bàntalmazta asszem szexualisan is zaklatta.


Harmincvalahany évesen szabadult ugy hogy akkor még sem növel nem volt soha es még egy pohar sört sem ivott soha-igy irtàk le hogy egy napja nem volt, ami normalis lett volna. És ö is folytatta allatkinzas gyilkolaszasok a végén.


Hitlert pl a részeg apja verte "agyon" mindig gyerekként.


Az ilyen lelki sèrültek nem a dühüket élik ki felnöve hanem azt hiszik ez a normàlis!!totàl tèvképzetekben élnek az egész vilàgrol.

2020. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A düh-höz amugy is kellene empàtia. De az ilyenek senkitöl nem tanultàk meg mi az. Nekik ilyen fogalom nem létezik.
2020. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!