Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

4 éve már lassan hogy együtt vagyunk a párommal és most már együtt is élünk. Szüleim egy üres albérletet bebútoroztak és felújítottak mert egy ideig ők is itt akartak lakni de aztán felajánlották nekünk és visszamentek a családiházba,mi pedig ide jöttünk így vidéken 65-70 e körül de kitudjuk fizetni az albérletet rezsivel együtt.Mindketten dolgozunk, összbevétel 220 e körül van mert én részmunkaidős vagyok de így is mindig tudunk venni valami hasznosat a lakásba vagy amire szükségünk van.Mindig jól bántunk a pénzzel.Ám van hogy mégis hónap végén nem úgy jönnek ki a dolgok,a párom anyukája nyakán még ott él a párom öccse aki csak feléli az anyja dolgait.Szóval ha nagyon kifogy szoktunk neki segíteni,aztán másik probléma hogy az én szüleim évek óta nyúzzák egymást,volt belőle bírósági ügy is, súlyos testisértés de visszalett mondva a vallomást és azóta is együtt élnek de persze a kiskorú testvéreim kárára.Szóval van hogy hétvégente anyám inkább menekül a tesóimmal máshová,hozzánk vagy a mamámhoz.Lelkileg viszont már kimerít minket ez a dolog..hiszen mindig próbálunk segíteni másoknak de az a baj hogy ez nem a mi problémánk,az ő anyjának nem kéne eltartani a huszonéves öccsét,az én anyámnak pedig nem kéne eltűrnie az idegbeteg drogos apámat. Frusztrál,de közben szeretnénk építeni a saját életünket is. Vállalkozni szeretnénk,továbbtanulni,utazni,később letelepedni és családot alapítani de ilyen nyomás alatt egyszerűen azt érzem minden jó amit kaptunk valaha,például ez a lakás vagy hogy viszonylag kellemes munkakörnyezetbe sikerült belecsöppenünk annak nem lehet igazán örülni mert közben nincs minden rendben a környezetünkben. A párommal egy pillanatr elgondolkodtunk hogy talán újra költözni kéne,csak hát akkor munka,új albérlet..stb-stb. Én meg mindig bosszús vagyok emiatt,mert kicsit jogtalannak érzem hogy mindig menekülni kelljen a családi problémák elől.

Voltatok már hasonló helyzetben? Mit tennétek,segítenétek minden erőtökkel vagy önfejű módon inkább magatokra koncentrálnátok és talán elköltöznétek?


19/L 25/F



2018. dec. 1. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Koncentráljatok magatokra. Tedd önjáróvá a többieket. Anyukád kérjen jogi orvosi segítséget. A párod anyja meg ne most nevelje meg a kisebb gyerekét.
2018. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!