Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy ferfi azt mondja hogy...

Ha egy ferfi azt mondja hogy "pont Xy" akkor az rosszat jelent? Miert emel ki hogy pont en?

Figyelt kérdés

Ìrok egy peldat.

Ez a ferfi beszelget valakivel, szoba kerulok èn, es kerdez rolam valamit, megtudja a valaszt erre a ferfi azt mondja hogy pont ő...

Ez rosszat jelent?


Miert emelte ki hogy pont en?


2020. febr. 4. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem derül ki.
2020. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Mert rólad nem feltetelezte volna. Nem, nem azért mert szerelmes beléd.
2020. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Honnan tudod hogy nem szerelmes belem amugy? 🤣

Ùgy birom a magadfajta valaszolokat!

Tele vagy rosszindulattal!

2020. febr. 4. 13:50
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez így rohadt homályos, nem érteni mit szeretnél ezzel a kérdéssel, most ez ilyen te is fiam brutus helyzet? Vagy lehet hogy nem talált elég jónak valami feladatra, vagy tucatnak lát, és mér pont te, vagy jobbnak tart annál és hogy hogy pont te akármelyik...
2020. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

De miről van szó?

"Katika már 20 pasival lefeküdt" Pont ő? (Nem is gondoltam volna róla, olyan jó kislánynak néz ki.)

"Katika nem jön a hétvégi buliba" Pont ő? (De kár, jó lett volna találkozni vele.)

"Katika nyert meg a suliban a matek versenyt" Pont ő? (Nem is tudtam, hogy ilyen jó matekból.)

Nem mindegy, ugye? :D

2020. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ennek pozitív töltete is, de negatív is, vagy meglepettséget is kifejezhet, hangsúlytól függ.
2020. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Annyit jelent, hogy nem igaz az az állítás, amit az előző mond, nincsenek meg hozzá benned azok a tulajdonságok.


Pl


Nő; Franciska segíteni fog nekem matekban.

Férfi; Pont ő...


Mintha azt mondaná a férfi, hogy Te nem értesz a matekhoz.


Nő; Lehet Franciska nagyon fog velem kiabálni, ha megmondom neki, hogy elhagytam a kulcsát, amit kölcsönadott.

Férfi; Pont ő...


Arra gondol, hogy Te nem vagy a kiabálós típus, inább a csendesebb.


Nő; Megkérem Franciskát, segítsen a hétvégén a költözésben. Remélem jön majd.

Férfi; Pont ő...


Itt arra gondol, hogy vagy nem vagy egy erős alkat vagy lusta vagy, de a lényeg annyi, hogy nem nézné ki belőled, hogy cipekednél.


Stb.

2020. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

a 2es szerintem arra gondolt, hogy a zilyen "mit jelenthet az hogy odébbrakta a kislábujját" típusú kérdések mögött kb mindig ugyanaz az igény vagy "kérlek ti idegenek a gyakorin akik semmit se tudtok a helyzetről csak amit én leírtam, MONDJÁTOK HOGY SZERELMES BELÉM" Elég sok iylen kérdés van :D


Ennyiből meg se azt nem lehet megmondani hogy szerelmes e beléd se azt hogy nem, szóval így azt se írtad le hogy az infó rólad pozitív e egyáltalán

2020. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Jó akkor szerelmes beléd 😍😍😍😍


Így jobb? Attól még nem feltétlenül igaz.

Egyébként se mindegy a szövegkörnyezet. Nem mindegy hogy azon csodálkozott el, hogy ribi vagy, vagy azon hogy nem vagy...

Bocs a példáért.

2020. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#8 Okos.
2020. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!