Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy ferfi azt mondja hogy...

Ha egy ferfi azt mondja hogy "pont Xy" akkor az rosszat jelent? Miert emel ki hogy pont en?

Figyelt kérdés

Ìrok egy peldat.

Ez a ferfi beszelget valakivel, szoba kerulok èn, es kerdez rolam valamit, megtudja a valaszt erre a ferfi azt mondja hogy pont ő...

Ez rosszat jelent?


Miert emelte ki hogy pont en?


2020. febr. 4. 13:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Biztos azért mondta mert szerelmes beléd.

Remélem kielégítettem az igényeidet.

2020. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Honnan tudod hogy nem szerelmes belem amugy? 🤣


Ùgy birom a magadfajta valaszolokat!


Tele vagy rosszindulattal"



Ebből mondjuk pont kiderült hogy azt a választ várod hogy szerelmes beléd :D jaj istenem, olyan szánalmas, komolyan én érzem magam kellemetlenül :D

2020. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Na akkor le ìrom mirol volt szò!

A fonoknek ket uzlete is van, en ahol dolgozok nem jovok ki a tobbiekkel, nem erzem ott jol magam. Lattam interneten a hirdetest, hogy a masik helyre is keres munkatarsat, ez egyik feltetel az hogy nem dohanyzo holgyet keres oda.

Màsnap megkèrdeztem, hogy nem megetnèk e àt oda. Mondta hogy mar o is gondolkozott rajta hogy valakit àt tesz oda, mondta hogy majd megbeszeljuk.

Aztan megint rakerdeztem, es elkezdett velem veszekedni, hogy a màsik helyen is alkalmazkodni kell, es biztos velem van a gond amiert nem tudok beilleszkedni.

Aztan az egyik munkatarsammal beszelgetett, kerdezte hogy ő cigizik e, mondta hogy igen, kerdezte utana hogy èn cigizek? Erre mondta a munkatarsam hogy nem. Erre a fonok azt valaszolta, pont Xy nem cigizik.....

En ezen azota gondolkozok hogy ezt mire mondta.

-Arra hogy kell valaki a masik helyre de nalunk mindenki cigizik csak en nem, engem meg nem akar a màsik helyre

Vagy

-Èn akarok atmenni es pont en nem is dohanyzok


Szerintetek?

2020. febr. 4. 14:09
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem akatrom hogu szerelmes lregyen belem nem arrol van szò!

Le ìrtam mirol van szo

2020. febr. 4. 14:11
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi különöset nem jelent, azt hitte, hogy cigizel. Vagy a mostani helyeden sokan cigiznek és ezért azt gondolta, hogy te is.
2020. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!