Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki akinek a digi...

Van valaki akinek a digi Clearblue teszt a nemvárt mensi előtt pozit mutatott és be is jött? Hány nappal előtte teszteltél?

Figyelt kérdés

2016. márc. 22. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

a pozitív általában pozitív, ritka az álpozitív.

Azért nem ajánlatos korán tesztelni, mert a terhesség nagyon korai fázisban van még, és ha nem marad meg, akkor csak a csalódás marad.


Nekem 14 dpo-n már pozitív volt, három hete járok állandóan orvoshoz, figyeljük, hogy fejlődik-e a kis petezsák, jelenik-e meg embrió, vagy elvesztem. Rettentő érzés...

Megfogadtam, hogy függetlenül attól sikerül-e megtartani ezt a babát vagy sem, többet nem megyek 8-9. hét előtt orvoshoz, mert csak az idegesség van... :(

2016. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 nappal nem várt előtt teszteltem 2+3 hetet mutatott .most 40 hkm..
2016. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elhiszem.. :(

Csak olyan nehéz kivárni a nemvárt mensi napját.. türelmetlen vagyok.. :)

2016. márc. 22. 20:57
 4/5 A kérdező kommentje:

Meg azt sem tudom mikor teszteljek, mert változó a ciklusom. Decemberben 31. napra jött meg, januárban szintén, februárban 28. napra.

Márciusban kiszámoltam a pé-m, és végig együtt voltunk a férjemmel. Azóta has szurka, "mindjárt megjön érzés" minden nap, és egész nap, néha enyhe émelygés.

2016. márc. 22. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Hulyen hangzik, de en akkor teszteltem amikor masmilyen pattanasaim jottek elo..nemvart elott 2 nappal, xepiles csikkal, esti vizeletbol..nagyon halvanyan, de 2 csikos lett..amugy fura az en ciklusom is, szoval lehet h akkor mar kesett..bar nem hiszem, mert a péket erzem..
2016. márc. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!