Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megengednétek egy pizzafutárna...

Megengednétek egy pizzafutárnak, hogy használja a mosdótokat?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 22:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
Nem, alljon meg egy benzinkuton, ferfi le tud alllni elintezninut szelen is.
2020. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Inkább, minthogy a lépcsőházba $z@rjon...
2020. febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Emberből van ő is, ki tudja mióta csak köröz. Ha megkérdezi, használja nyugodtan. Csak egy mosdó.
2020. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell, de utána SOHA ne rendelj tőlünk, mert lesz benne "extra" feltét! >:)
2020. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk a postás kéredzkedett be a mosdóba. Mit mondtam volna neki? Nem örültem, de nem mondtam nemet. Mondjuk ez már másodszor fordult elő két év alatt. Amúgy is van egy kis utálat bennem ilyen szempontból, nem szeretem, ha idegen használja az itthoni vécét.
2020. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem, ha idegen használja az itthoni mosdót, de van itthon fertőtlenítő, meg stb. Maximum akkor letisztítom utána. Ő is emberből van, tudom milyen az amikor nyáron, 40 fokban a tűző napon dolgozok 12 órában és nincs lehetőség elmenni vizelni, kezet mosni, arcot mosni. A vállalkozót/főnököt pedig rohadtul nem érdekli az, hogy neked most fáj a gyomrod, ver a víz, összehugyozod, hányod, vérzed magadat.

Elég ciki ezt neki megkérdezni egyébként is.

2020. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 October15 ***** válasza:
Gondolom. Miért ne tenném? Bár még a büdös életbe nem kért tőlem senki ilyet nemhogy a pizzafutár. :D
2020. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Persze.
2020. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg. Feltételezném, hogy alapvetően nem a vendégekhez jár elvégezni a dolgát, de én is ismerem azt a helyzetet, amikor már csüng a vége.
2020. febr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Mivel én is benzinkúton intézem a dolgom, ha épp munka miatt rohangálós napom van, őszintén nemet mondanék legszívesebben. Bár a valóság más, és ahogy ismerem magam valószínüleg engedném, de belül NEM. Hiába köröz az ember, annyi ideje nem keringhet senki, hogy ne érezni ha dolog van és két fuvar között ne tudná elvégezni. Nekem legalábbis nincs pofám bekéredzkedni. ;)
2020. febr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!