Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ronda Rousey-ról valaki írna...

Ronda Rousey-ról valaki írna pàr dolgot?

Figyelt kérdés

Úgy az életéről kéne igazából (példaképem és kell egy előadáshoz.)

Wikipédia által nem lehet írni szóval ti tudnátok dolgokat irni róla?Pl hány éves (tudom mennyi de szeretnék biztos lenni benne!)

meg hogy hogyan jött neki a pankráció aztán a ketrecharc.

előre is nagyon szépen köszönöm.

negatív kommentek hagyjanak kérlek,nagyon fontos nekem ez az előadás most


2020. febr. 6. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire fontos neked, akkor tegyél érte, ne mástól várd a megoldást.
2020. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont erről beszéltem hogy a negatív kommentek hagyjanak már békén mert idegesítő.És par gondolatot gondoltam róla hogy írjatok ami fontos lehet egy előadásban.Bunkó magyarok!(tisztelet a kivételnek persze)
2020. febr. 6. 15:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó magyarok? Na ezek után segítsen neked a radai rosseb, paraszt.
2020. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
olvasd el az utolsó mondatot és utána írogass nekem.köszke
2020. febr. 6. 15:10
 5/10 A kérdező kommentje:
és én szerintem csak megkértelek titeket hogy pár dolgot írjatok róla.De ha ennyire se lehet megkérni akkor köszi szépen.Semmi rosszat nem kérdeztem de egyből fel kaptad a vizet
2020. febr. 6. 15:11
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze mikor valakinek kell egy egész olvasónaplót írni akkor ott vannak normális emberek és nagyon sokat írnak oda kb az egész történetet.én meg max 5-10 mondatra gondoltam ...
2020. febr. 6. 15:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=BooRrikQbr4


csemegézz, de írni nem fogok

egyébként mi az hogy wikipédia által nem lehet írni? ha írnak róla valamit az úgy van.. ha te nem szó szerint hozod le, senkinek fel sem tűnik, mert ezek az infók máshol is megtalálhatók

ha nekem valami nagyon fontos az egyetemen, leülök és seggelek egész nap, nem itt iratok meg egy beadandót.

2020. febr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem màr kész az elődás de pár infót amit nemtudok vagy esetleg ilyen figyelemfelkető dolog azt megkérdezem itt..de azért köszönöm
2020. febr. 6. 15:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"negatív kommentek hagyjanak kérlek,nagyon fontos nekem ez az előadás most" Ja, annyira fontos, hogy mással akarod megcsináltatni a munkád, mert annyira lusta vagy, hogy még a Googlet is derogál használnod. Elmehetsz te a búsba.
2020. febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egy jó könyv róla, "My ​Fight / Your Fight", érdemes elolvasni. Amúgy jó lába van.
2020. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!