Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy lány szemkontaktusozik...

Ha egy lány szemkontaktusozik velem, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Lakik a környékűnkön egy nagyon szép lány aki már akkor meg fogott amikor elösször láttam,de gondoltam úgysem akar majd velem kapcsolatot szóval pár hétig hagytam,aztán pár hét után közösségi oldalon meg írtam hogy nagyon régota tetszik meg stb.a lány reakcioja csak szégyenlős smile volt és azt mondta hogy én tudom hogy ő kit szeret,(Eggyik ismerősömet már régota szereti de neki komoly kapcsolata van és ezért a lány közösségi oldalon olyan bejegyzéseket kezdett osztani amik az ismerösömre szolgál igy hát annyi az ismerösöm iránt érzett szerelmének)-és amikor meg írtam a lánynak ezt és mondta hogy ő az ismerösömet szereti rá 2-hétre már nem is találkoztak,én szégyen érzetet éreztem hogy el mondtam a lánynak hogy tetszik mert sokat barátkoztunk így hát azt mondtam a lánynak hogy csak hűlyéskedtem, erre a lány másnap írt vissza és mikor ki magyaráztam magam a helyzetből akkor nem nagyon írt a lány természetesen másnap.tehát én hűlye tudom hogy egyrészt marhaságot követtem el de ez van.


Most pár napja futottam össze a lánnyal egy haverom lakásán a lány nagyon meg örűlt amikor látott amikor néztem rá a lányra szemkontaktust tartott velem.


Ne haragudjatok egy kicsit hosszura sikerűlt de le kelett írjam.


A komoly válaszokat elöre is köszi.


Legyen szép napotok


2020. febr. 7. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, beszélgessetek és kiderül.
2020. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 senga222 válasza:

Èn Is ezt mondom

Hívd öt meg valahová

Sajnos mi lányok komplikált lények vagyunk :(

Legyél oda érte de ne mutasd ki annyira

Szeretjük ha valaki kedves és megtesz értünk mindent mégis egy kicsit a rossz fiúkra bukunk

Legyél egy picit semleges ,rideg

De úriember :)

2020. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!