Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ha van bent a börtönben...

Hogy ha van bent a börtönben egy fiatal lány akinek segiteni szeretnek hogy tudnam vele felvenni a kapcsolatot? Vagy menjek oda a börtönhöz és személyesen kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

#börtön #kapcsolattartoi fiatalkoru
2020. jan. 27. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Menj a börtönbe, ahhoz a részhez, ahol érdeklődni lehet a rabok felől. Biztosan tudnak segíteni neked.
2020. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Ahogy első írja, gondolom van beszélő, ahol találkozhatsz is az illetővel.
2020. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bement meg kellett neveznie azokat a személyeket akikkel kapcsolatot kíván tartani, mással nem lehet.
2020. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Azért az nem egészen úgy van, hogy az megy látogatóba a fogvatartotthoz, aki akar. Ez nem kórház, vagy idősek otthona, kérem szépen!

Van olyan, hogy kapcsolattartói nyilatkozat. Te kérelmezed, és a fogvatartottnak is és a börtön vezetésének is hozzá kell járulnia.


Olvasd el ezt a linket, kicsit tájékozottabb leszel:


[link]

2020. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
4: Egyes voltam, és jogvégzett vagyok. Tudom, hogy mit bezsélek. Eszembe sem jutott, hogy egyenesen bemehetsz a rabokhoz. Olvasni kéne. Azt írtam, hogy bemegy a börtönbe, ahhoz a részhez, ahol érdeklődni lehet a rabok felől. Ez a hivatalos oldal, oda sem jutsz a rabokhoz. De választ a kérdésre adnak.
2020. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
A borton nem egy olyan hely, ahova csak besetalhatsz! Engedelyhez kotott es a kapcsolattartas is adminisztralva van! Meg van szabva, hogy ki hanyszor fogadhat latogatot! Rezsimhez kotott!
2020. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak személyiségi jogai az illetőnek, és lehet hogy elhajtanak téged a búsba. Nagyimról akartunk múltkor infót kérni, mert úgy tudtuk kórházban van, de nem adtak, mivel nem egyezett bele. Ennyi.
2020. jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Engedd el a dolgot, jobban jársz.
2020. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!