Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti újrakezdenétek egy open...

Ti újrakezdenétek egy open world számítógépes játékot, ha 80 óra játékidős mentésetek elveszne?

Figyelt kérdés

2020. febr. 9. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:

80óra nem vész.


27/N

2020. febr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az a necces amikor 5-6évet lenyomsz x-y game-n majd globalizációt el kellett volna fogadni a játékban.


Ha nem fogadta el valaki: RIP 5-6évnyi.

Egyik volt game társam így járt.


End game cuccunk volt s lazítottunk akkor.

Előtte napi szinten nyomtuk.


1# voltam

2020. febr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
80 órát 3-4 nap alatt össze lehet hozni.
2020. febr. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miért veszett el. Ha mondjuk olyan játék, mint a 7.62 Hard life, ami szereti korruptálni a mentéseket és bármelyik pillanatban úgy dönthet, hogy akkor az eddigi játékom megy a levesbe, azt nem biztos, hogy újrakezdeném. Viszont ha olyan hibából veszett el a játékom, ami nem valószínű, hogy újra megtörténik(bardver hiba, mod teszi tönkre, ritka bug a játékban), akkor simán újrakezdeném. Persze ehez szeretnem kell a játékot, egy gagyi vackot akkor sem kezdek újra ha csak 2 órám veszett el
2020. febr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hollófernyiges ***** válasza:
Élvezted azt a 80 órát?
2020. febr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg 8000 óra után is kezdtem újra ugyanazt a játékot.
2020. febr. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt amit újra kezdtem volt amit nem.
2020. febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Tomb raidert addig játszottam, amíg el nem értem a 100%-ot. Egy végigjátszás kb 3 nap, és kb 6x végeztem 98-99%-al. Képzelheted mekkora volt a fejem. Amúgy ezzel a kitartást is jól lehet fejleszteni.
2020. febr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!