Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek volt már halálközeli...

Szunyo37 kérdése:

Kinek volt már halálközeli élménye?

Figyelt kérdés

Olyanoktól várok választ, akiket már újra élesztettek.

Akár balesetből, vagy más okokból.

Nem vallási dolgokra lennék kíváncsi.

Hitem van, de nem mindet hiszek el a vallásokból.


2020. febr. 9. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk ez is halálközeli élmény,hogy párom egyszer egy építkezésben segített, tetőn rosszul lépett, beszakadt alatta, 6 métert zuhant és csak kisebb zúzódásokkal megúszta az egészet.
2020. febr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont nem ilyenekre gondolk.
2020. febr. 9. 07:57
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

2#

Akkor azt kérdezd amit tudni akarsz. A halálközeli élményamikor majdnem meghalsz, de túléled. Amit te akarsz, az a halál utáni élmény, amikor meghalsz, de viszahoznak.

2020. febr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pont ahogy írod. de olvasd el a kérdésem végig.

Olyanoktól várok választ, akiket újra éleszettek.

2020. febr. 9. 08:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem háromszor is újraélesztettek, de ki kell ábrándítsalak, semmilyen misztikus élményem nem volt. Eszméletvesztés után se kép-se hang, semmiről semmit nem tudtam. Amikor meg magamhoz tértem, az olyan volt, mint egy hétköznapi ájulás után. A kettő között nem volt se alagút, se fény, istennel sem beszélgettem.
2020. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 pedig a kedvenc vallásod vagy ateizmusod milyen jól tudnád terjeszteni... :D
2020. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tudom már elég régi a kérdés, de mivel csak most olvasom....

Személy szerint nem nekem, hanem apukmámnak volt ilyen élménye, jó pár évvel ezelőtt tüdő embóliája volt, sajnos újra kellett éleszteni, azt mondta, hogy látta saját magát felülről, ahogy az orvosok próbálnak rajta segíteni, és hallotta is amit akkor éppen beszéltek, alagútról, fényről sosem beszélt, valószínűleg odáig nem jutott el.

2021. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!