Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valakinek volt már halálközeli...

Valakinek volt már halálközeli élménye? Normális válaszokat várok

Figyelt kérdés
Illetve ki mit gondol a híres Thomas Edisonról ,hogy a személyiségünk tovább él egy másik szvérába valki már tapasztalt már halálközeli élményt vagy volt része már hasonló esetben ???

#telefon #kész=ulék
2019. okt. 6. 19:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer majdnem belefullsdtam a Balatonba. Részeg voltam. Elmentem úszni. Nem ért le a lábam és elfáradtam. Elmerültem. Éreztem hogy víz megy a tüdőmbe. Utána felakadtak a szemeim. Békés érzésem volt. Cimborám megmentett. Amúgy nem hiszek se túlvilágban se másban.
2019. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
én hiszek benne és szerintem létezik a személyiségünk tovább éll egy másik szvérában pont erről jut eszembe nem e tudja valki filemnek címét amiben ember átmegy egy másik személyiségbe van egy film de vissztérve a témára a tudat műk=odik a halál után nem lehet elpusztítani és igen is léteznek más dimenziók más létformák a földön kár volt ebbe merülnöm mert komolyab jaom ios lett belle !!!
2019. okt. 6. 20:09
 3/35 anonim ***** válasza:
20%
Van egy nő, aki könyvet írt és Isten azt mondta neki, hogy csak a katolikusok üdvözülhetnek.
2019. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
kár hogy nem tudom ki ő személyesen is megkérdezném mert szerintem a halál csupán biokémiai illúzió és utánna is van valami örök élet van !!!
2019. okt. 6. 22:39
 5/35 anonim ***** válasza:

#3


Szerintem meg csak én üdvözülhetek, a törpikek megszívták! :))))

2019. okt. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Már megint nem tehetek fel ujab kérdést nem értem mások olyan trágár szavakor t használnakj láttam és a kérdések ot maradnak nem az hogy fáj miatam kérdezenek bátran hisz gyakorikérdésekről van szo de az én kérdéseimet pedig tudományos kérdés volt emberi köztudatról érdekeltek vélemények de már it sem merem megkérdezni egyik gyosgzerrel kapcsolatos kérdés volt másik pedig közoktatás emberei elméről 21 század köztudatban egy érdekes cikről és kitörölték még szerencse hogy ez itt maradt miért törölnek ez lesz az uj kérdésem oldal viszaírhatna eléore köszönöm
2019. okt. 7. 11:36
 7/35 anonim ***** válasza:
73%

Ami valószínű, hogy halálkor az ember egy dmt tripbe kerül (ugyanis dmt van a szervezetünkben) és esélyesen ennek az a funkciója, hogy megkönnyítse a halál élményét, kellemessé, megnyugtatóvá tegye. Ezért is hasonlíthatnak egymásra sokszor a dmt tripekben és a halál közeli élményben tapasztaltak.

Na most az, hogy az ember egy dmt tripbe kerül ilyenkor még nem jelenti azt, hogy ne lenne túlvilág vagy hogy ne élné túl a lélek vagy a tudat a halált, vagy valamilyen része az elménknek (elme alatt nem agyat értek). De ezt nem lehet tudni nyilvánvalóan.

2019. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

"pedig tudományos kérdés volt"

Na igen, ezt kellene itt eldöntened.

A tudomány érdekel itt, vagy az ezotéria?

Mert mindketten mondanak valamit, de a kettő köszönő viszonyban sincs.

2019. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Sem az agy sem más biologiai fukció nem képes létrehozni gondolatot mi a véleményük erről ezt megtundi a 21 században ?? ez volt egyik kérdés tegnap tettem fel voltak alatta komentek és valamiért törölték csak nem tudom miért de amugy igen erről mi a véleményük mert ez a köztudatban nagyon nagy dolog hogy még csak gondolatot sem képes létrehozni . tehát a leírt mondatok emlékek gének és isten hozza létre a tudatot ez hataslma nagy dolog lehet felegese volt kérdezni vagy ínrom hisza mit tudok minek kérdezem
2019. okt. 7. 13:07
 10/35 anonim ***** válasza:

"Sem az agy sem más biologiai fukció nem képes létrehozni gondolatot mi a véleményük erről"

Az, hogy ez simán nem igaz.

2019. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!