Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Volt már valakinek halálközeli...

Szunyo37 kérdése:

Volt már valakinek halálközeli élménye?

Figyelt kérdés

Olyanoktól várok választ,akit már újra élesztettek.

Vagy olyan egészségügyi dolgozót, aki(k) tapasztaltak, valami rendkívülit, egy mellettük, vagy kezük alatt meghalt embernél tapasztaltak.



2020. jan. 9. 05:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt.
2020. jan. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mesélnél? Akár priviben.
2020. jan. 9. 06:29
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Most is van, fel kell kelni és elfogyott itthon a kávé...
2020. jan. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eüs vagyok 25 ève. Rengeteg ujraelesztest, sajnos sikerteleneket is kattam de semmi extra nem tortent soha
2020. jan. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyes voltam: ha akarod, igen. Írj privátot, majd meglátjuk, mire megyünk.
2020. jan. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
volt, vélt és való is
2020. jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Életemben meghaltam és újjászülettem.
2020. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ezt nem feltétlenül újra élesztéssel éltem túl, de talán elnézed. Kb 8 évesen lenyeltem egy méhet, mert belerepült a számba, konkrétan fel sem fogtam, hogy mi is van körülöttem, csak azt vettem észre, hogy nem kapok levegőt és fuldoklok. Fogalmam sincs, hogy hogy nem csípett met, de szerintem borzasztóan nagy mákom volt.

Amint anyám észre vette, hogy baj van szaladt is vízzel hozzám. Ha nem lett volna a közelben, szerintem ott haltam volna meg.:/

16/F

2020. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
59%
Igen! Nekem volt! Két hét kóma után. Mindent láttam magam körül. Nem tudom hány nap után, egy fehér fényben tündökőlve, láttam egy nagy szárnyas fehér valami madárfélét mert szárnyait voltak. Nagy volt. Csak a szárnyai voltak kábé két méter. De a testét nem tudtam kivenni, ember forma volt. Aztán Jézust fényben, és rámosolygott. Röviden ennyi. Ez akkor volt mikor két hét kóma után kinyitottam a szemem. Ekkor jöttek az orvosok. Kérdeztem is tölük, ti nem látjátok, nem látjátok? Ez egy egész nap volt.
2020. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Skorpió87 ***** válasza:
Engem is érdekelne minden ilyen jellegű megtapasztalás privátban :) Szívesen beszélgetnék róla, 1-2 levélváltás közepette.
2020. jan. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!