Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg úgy van, hogy egy...

Tényleg úgy van, hogy egy szép, igényes nő, aki nem végez fizikai munkát, akkor az egy kva, egyéjszakára való, aki pedig fizikai munkát végez, zsíros hajú és átlagos vagy csúnya kinézetű, az a feleségnek való?

Figyelt kérdés

Van egy mém, nem tudom, hogy láttatok-e. Arról szól, hogy elől áll egy nő, aki gumiabroncsokat cipel, hátul pedig egy szőke és egy barna hajú nő. Az egyik sporttáskát és egy másik táskát cipel.

Az abroncsot cipelő nő alá odaírták, hogy feleségnek való, a háttérben álló két nő fölé pedig azt, hogy egyéjszakára valók.


Ezt egy olyan nő (osztálytársam anyukája) osztotta meg, aki fizikai munkát végez (gyárban dolgozik) és szinte mindig zsíros a haja (valószínűleg valami hormonális dolog lehet nála, mint a lányánál, aki osztálytársam).

A kép alá sokan írták, hogy igaz és hogy igy van.



Engem még nem érint a kérdés, mert gyerek vagyok még (nem töltöttem be a 18-at), de elgondolkoztatott a kép.


Én adok magamra, ügyelek az ápoltságra, a tisztaságra, emellett parfümöt is használok és műkörmöt is csináltatok. A hajamat is festetem.



2020. febr. 9. 07:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Kicsi vagy még ehhez a képhez
2020. febr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják irigységnek.

Szóval akkor pl. minden irodista, önkormányzati dolgozó k..rva lenne?

Inkább szálljon magába az a nő, hogy miért csak ezen a szinten van, miért nem akarja magát továbbképezni.

A fizikai munkát végzők pedig előbb robbannak le egészségileg és égnek ki.

2020. febr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Marhaság,de én pl többre értékelem az olyan embereket(férfit és nőt is),akik nem sápitóznak ha pl.meg kell emelni egy tíz kilós súlyt.
2020. febr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
1%
Nem olvastam végig, de igen.
2020. febr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Azt ugye tudod, hogy ez csak egy mém és a valóságalapja szinte 0. Mindkét csoportban vannak normális nők, meg r_bik is.

Az igaz, hogy a plázacicák közt több a ribi, de a fizikai munkások nagyrésze tanulatlansággal és ostobasággal kompenzálja ezt az arányt.

Én autószerelő vagyok, úgyhogy találkoztam jópár ilyen "broncs cipelő" nővel. 99%-uk tudatlan volt és csak egy dologról voltak képesek beszélni. A KOCSIK! Hiába akartam normálisan kommunikálni velük, másról sem pofáztak, mint az ilyen-olyan alkatrészekről, tuningolásról, saját kocsiról, kedvenc versenyző kocsijáról, ladáról, merciről, bmw-ről. Fél óra után agyf_szt kap mellettük az ember, én is inkább hagytam a fanébe a beszélgetést.

2020. febr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kepet egy valaki csinalta, es az o velemnyet tukrozi. Nem kell azt hinni, h ez ettol igy van.
2020. febr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudományos intézményekben dolgoznak jól kinéző, fizikai munkát nem végző nők, elméleti fizikusként, csillagászként, matematikusként.

Miért ne lehetnének jó feleségek, jó családanyák?

.

Fizikai munkát végző nő miért ne lehetne otthon egy hárpia, rendetlen, otthon semmit nem tenni akaró arra hivatkozással, hogy a munkahelyén ledolgozza magát?

2020. febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Osztalytarsam anyukája irigy, és primitív.
2020. febr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt en mindig ugy ertelmeztem, hogy a gumiabroncsokat cipelo no vagany, talpraesett es onallo, a masik ketto meg "tipik plazacica". :)

Amugy en is magam csinalom az auton, amit tudok, megis van kormom/festett hajam/sminkelek es dolgozom is - eddig fizikai munkat, mostmar irodait... :D

2020. febr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A neten nincsenek hiteles dolgok. Bárki bármit gyárthat, megoszthat. Az a műfaj amiről írtál meg egyébként is olyan, hogy "kifigurázás jelleggel" lett megalkotva.
2020. febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!