Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg úgy van, hogy egy...

Tényleg úgy van, hogy egy szép, igényes nő, aki nem végez fizikai munkát, akkor az egy kva, egyéjszakára való, aki pedig fizikai munkát végez, zsíros hajú és átlagos vagy csúnya kinézetű, az a feleségnek való?

Figyelt kérdés

Van egy mém, nem tudom, hogy láttatok-e. Arról szól, hogy elől áll egy nő, aki gumiabroncsokat cipel, hátul pedig egy szőke és egy barna hajú nő. Az egyik sporttáskát és egy másik táskát cipel.

Az abroncsot cipelő nő alá odaírták, hogy feleségnek való, a háttérben álló két nő fölé pedig azt, hogy egyéjszakára valók.


Ezt egy olyan nő (osztálytársam anyukája) osztotta meg, aki fizikai munkát végez (gyárban dolgozik) és szinte mindig zsíros a haja (valószínűleg valami hormonális dolog lehet nála, mint a lányánál, aki osztálytársam).

A kép alá sokan írták, hogy igaz és hogy igy van.



Engem még nem érint a kérdés, mert gyerek vagyok még (nem töltöttem be a 18-at), de elgondolkoztatott a kép.


Én adok magamra, ügyelek az ápoltságra, a tisztaságra, emellett parfümöt is használok és műkörmöt is csináltatok. A hajamat is festetem.



2020. febr. 9. 07:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos irigy prolik. Mivel neki emelgetnie kell, mert nem tanult és ebbe belecsúfult, így szid mindenkit, akinek ennél jobb jutott.
2020. febr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
21%

Az a mém autós körökben terjed. Arról szól, hogy előtérben a nő nem fél összepiszkolni a kezét, és autófan. Nem pedig arról, hogy csak fizikai munkából élhet egy nő (hol vannak a gondolatmenetedben a szellemi munkakörben dolgozó nők? és hol van a fizikai munkát végző, de ápolt nő? hol van a szellemi munkát végző, de csúnya nő?) Minden autób/zi álma egy ilyen nő, már aki az autó mellett akar nőt is (én is az vagyok, mármint autób/zi), a háttérben a két lotyó pedig a tipikus B kategóriás lotyó, aki modellnek képzelni magát, hostesskedik meg ilyesmik, de annyira nem jó nő, hogy vigye is valamire ilyen munkákkal, ezért nyilván oda is adja magát alkalmanként megbízóknak stb.

Pár éve volt egy velős cikk arról mi történik pl. AMTS afterparty-n a kiállítókkal meg hostessekkel.


Abba már ne menjünk bele mennyire elszeszett az egész, hogy te még a 18-at se töltötted be, az azt tudod elmondani magadról csak, hogy műköröm, festett, haj stb...

2020. febr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 October15 ***** válasza:
87%

Hát egy ekkora baromságra tuti nem fogom vesztegetni az időmet szóval biztos nem olvasom végig. :D


Értem tehát az összes nő aki vitte is valamire és ismeri a sampon fogalmát az csak egyéjszakásra jó... :D


Hát te tudod...:)

2020. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Irodista vok, igaz fizikai munkat még nem vegeztem nem volt ilyen munkahelyem de ha nem lenne mas megcsinalnam. Sosem voltam miss p..a csak azert mert netto 8 oraba a tollat fogtam es a klaviaturat utogettem csinosan apoltan. Otthon felujitas alatt siman csiszoltam a falat gletteltem ugy h a hosszu hajamba 1 cm vastagon allt a por es kepes megmozgatni nagyobb sulyokat is mivel edzoterembe jartam evekig mondhatni volt h olyan eronlettel cipeltem tobb kilos dolgot h a ferfi megirigyelte volna tehat mert irodaba dolgozok ha ugy van siman megfogom ket kezzel a munka veget es siman kenterbe vagok egy gyari gepsor letszamu not.😁😁
2020. febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tipikus irigy poszt.

Mint mikor odaraknak egy sovány és egy dagadt nőt, a sovány alá pedig odaírják, hogy csak a kutyák játszanak csontokkal, a dagadt alá pedig, hogy ilyen az igazi hús-vér nő, meg van mit fogni rajta.

Vagy mint mikor, odaraknak egy egyetemistát és egy szakmunkást, hogy XY egyetemista, 3 diplomája van és a Mekiben dolgozik nettó 150ért, még YZ meg szakmunkás, nem fél bepiszkolni a kezét, és nettó 500at keres.

Tipikus irigykedő posztok, de jó kis kommentháborúk szoktak alatta zajlani.

2020. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Fordítva is igaz, meg így is. Én is inkább a fizikai munkát támogatom 20 éves nőként, mégis odafigyelek a megjelenésemre. Valakinek ez nem fekszik, így az irodai munkát választja, de én nem bírnám a folyamatos üldögélést, gépelést, olvasgatást. Nem vagyok tanulatlan sem, de orvosira/jogra nem vennének fel.

Oké, hogy odafigyelsz magadra, de ilyen fiatalon a hajfestés, műköröm felesleges fiatalon. A hosszú műköröm sok dologban képes akadályozni, és gyengíti a körmöt is (vagyis akiket én ismerek ők már csak azért csináltatnak, mert töredezik nekik. Ehhez én nem értek, csak meghallgatom mit mondanak róla).

2020. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!