Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek van olyan hobbitok,...

Nektek van olyan hobbitok, amiket mások miatt féltek felvállalni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy pl ha egy fiú varr🤷🏼‍♀️

De nem kell elmondani a pontosat, csak azt, hogy van e. Érdekel



2020. febr. 9. 15:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Volt, de már felvállalom mert rájöttem hogy csak a kisgyerekek foglalkoznak ezzel a "minden ciki" dologgal.
2020. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es

Ezt örömmel hallom 😌

2020. febr. 9. 16:05
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Van. Nem félek felvállalni, csak nem mondogatom, mert amikor megtudják vagy kiakadnak, vagy utálattal néznek rám.

Nagybátyám boncmester. Hobbiként szoktam neki segíteni amikor nyitott koporsótemetést terveznek, a holtakat szépen előkészíteni. Hajbeállítása, sminkelés, állkapocs felkötése, hogy ne legyen csúnya stb.

19/N

2020. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 October15 ***** válasza:
0%

Mi van 1 fiúval? XD Nem vágom.


Nincs. Nem hiszem hogy bármelyik régi vagy mostani hobbim gáz lenne + már elég öreg vagyok ahhoz hogy ezen kattogjak. :D


Amúgy is rá van írva a lego-ra hogy 99 éves korig én meg még csak 28 vagyok szóval bőven jó. :D Na mentem Ishuzoku Reviewers-t nézni. XD

2020. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

" Mi van 1 fiúval? XD Nem vágom."

Talán jobban elkéne olvasni amit a kérdező ír. Idézem őt.

" pl ha egy fiú varr "...

2020. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
3-as, kedves, hogy segítesz neki ;)
2020. febr. 9. 16:16
 7/19 October15 ***** válasza:
0%
5.: Áh hogy az 2 R és nem egy N. 90%-os látáscsökkenés FTW!
2020. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Nem arról van szó, hogy nem vállalnám fel őket, csak nem reklámozom. Ha szóba kerül egy adott téma miatt és az illetővel már eléggé jóban vagyok, akkor van, hogy elmondom. És unom, hogy ugyanazt a sablonszöveget vagy magyarázkodást elő kell adnom ezekről az előítéletek miatt.

Ilyen pl. az, hogy érdekelnek a paranormális dolgok, de racionális szemmel és hogy blogolok. Idén már az is, hogy lett Bujom, mert azt meg nőiesnek tartják.

2020. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

Megkaptam a privat üzenetet.

Azért nevezem hobbinak, hogy segítek a nagybátyámnak, mert végül is én hobbinak gondolom. Én úgy vagyok vele mint azok akik pl: hobbiból varrnak, kötnek. Szeretik csinálni ezért csinálják. Én is így vagyok vele. Szeretem csinálni. Van amikor heti 3 embert készítek elő. de volt, hogy 1 nap 4 embert. Fizetséget nem kérek ( bár nagybátyám mindig fizetne) .

2020. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8-as

Engem is érdekelnek! :D

2020. febr. 9. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!