Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen az élete egy sugarbaby-...

Milyen az élete egy sugarbaby-nek?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet gazdag férfit találni?

Mennyit kap egy hónapban a hölgy? Tud félretenni belőle?

21/N



2020. febr. 9. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Guglizz rá arra, hogy puncs....
2020. febr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Nálam az úgy megy, hogy a nő nem kap készpénzt, hanem lakhat nálam, fizetem az egyetemre járását, a hobbijait, utazásokat, meg néha elmegyünk vásárolni ahol vehet magának egy-két dolgot. Viszont ki van kötve, hogy ha elhagy, csak azt viheti magával amit ő hozott, minden ami az én pénzemből lett véve itt marad. Pont azért, hogy ne használhasson ki véletlenül se.
2020. febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyon gagyi lett az oldal.

Rengeteg a hamis profil, már a puncs.hu-t is ellepték a proli, csóró emberek.

2020. febr. 9. 23:52
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 Unalmas napokon az ott maradt tangáiban csapatod otthon? 😂
2020. febr. 9. 23:56
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Sokat nyelsz, kapsz egy táskát. Többet érsz ennél. Inkább halj éhen. Ennél még az is jobb.
2020. febr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Szánalmas az egész jelenség! Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy valakinek ennyire nyomorúságos, hitvány, gagyi lelki világa és anyagi helyzete legyen hogy erre adja a fejét! Persze gyomor és emberi minőség kérdése de ez akkor is nagyon alávaló! Tudom nem ezt kérdezted, de én még ezt válaszoltam a felső középosztály szintű egzisztenciámal . Ha erre adod magad jobb ha tudod hogy te is csak egy okádék nő leszel, nem több! Igazi férfi rád nem néz majd az tuti!Kellemes kiégést!
2020. febr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Mint bármelyik másik krvának, csak magasabb életszínvonallal.
2020. febr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

"Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy valakinek ennyire nyomorúságos, hitvány, gagyi lelki világa"


Pedig ez az átlag fiatal magyar nő színvonala, csak van akinek van pénzes apucija, amelyiknek meg nincs az keres.

2020. febr. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Normálisabb sugardaddyk kötnek szerződést a sugarbabyvel, hogy mit kap a hölgy, és cserébe mit nyújt neki a hölgy.


Van olyan, aki pl szexet nem ad, csak kellemes időtöltést, beszélgető partnert, meg jelenhet vele hivatalos eseményeken. Ilyenkor a dérfitől is max 1-2 ruha az alkalmakra, táska, ilyenek várhatóak el.


Vannak akik belemennek egy hosszabb szexkapcsolatba, ilyenkor fizeti a pasi az egyetemet is, kocsi használatot, lakhatást, de cserébe egy meghatározott ideig konkrétan a szexrabszolgája leszel.


Szerződés nélkül ne menj bele ilyenbe, mert különben könnyen úgy járhatsz, mint a 2es sugarbabyje, hogy kiszolgáltad x évig a pasi igényeit, aztán mehetsz haza a csupasz fenekeddel.

2020. febr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mit nyújt neki a pasi*
2020. febr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!