Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnám meg a nevét?

Hogy tudhatnám meg a nevét?

Figyelt kérdés
A volt munkahelyemen oda jött hozzám beszélgetni valaki, akinek nem kérdeztem meg a nevét.Nem együtt dolgoztunk, hanem csak egy helyen teljesen más munkakörben.Azelőtt nem láttam, csak mikor oda jött hozzám, viszont én pár napra rá, felmondtam.Csak az arcára emlékszem.Viszont egyszer halottam a nevét de olyan fura volt , hogy elfelejtettem.Csak azt tudom, hogy p-betűvel kezdődik.Csak 1 hónapot dolgoztam ott, bár a cégnél dolgozom ugyanúgy, csak pár utcával arrébb.Esélytelen?

2020. febr. 12. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress rá linkedinen vagy facen a munkahelyre. Vagy ott dolgozó kollégák ismerősei között.
2020. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Mta 'összes név' -listát. Hátha ott meglátod rajta, vagy csak akár beugrik valamelyikről.
2020. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lecsúsztál róla 🙃

Lehet nem véletlen.

A sors mást akar

2020. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!