Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogyan tudhatnám még egy lány nevét ha csak egyszer láttam?

2016. júl. 7. 20:34  Privát üzenet  

A válaszok
Körbe kérdezgetsz embereket??

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2016. júl. 7. 20:42 Privát üzenet
Én 1x úgy tudtam meg egy fiú nevét akit egyáltalán nem ismertem csak az állomáson láttam mindig , hogy rámentem annak is ismerősömnek az oldalára akinek tudtam , hogy több ezer ismerőse van. És ott elkezdtem nézegetni az ismerőseit ,mondom 2000 ismerőse van hátha ott lesz köztük. És ott volt ő is.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2016. júl. 7. 20:50 Privát üzenet
Szerintem ha legközelebb látod menj oda hozzá és kérdezd meg h talalkozna-e veled. Tuti nem fog elutasitani, hidd el. 16/L

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2016. júl. 8. 00:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

honnan veszed hogy nem fog?

# 4/4Időpont 2016. júl. 10. 20:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy melltartóm (turkáltam) és nem tudom hogy milye mérete van honnan tudhatnám meg?
Tetszik nekem egy lány, hogyan tudhatnám megy hogy, bejövök-e neki?
Hogyan hozzam rendbe a a kapcsolatot? Hiába, nekem azért fontos. Először is, hogyan tudhatnám meg, hogy menthető-e még?
Tegnap voltam vásárolni és megtetszett a pénztáros lány. Hogy tudhatnám meg a nevét?
Honnan tudhatnám h tetszem neki? A lány eladó egy nagy élelmiszerboltban.
Van1 nagyon jo, talan a legjobb lany baratom, aki nagyon tetszik, honnan tudhatnam hogy enis jo vagyok e nala?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!